Wydarzenie internetowe “A Message in Time” właśnie się rozpoczęło~ Udostępnij spersonalizowaną kartkę rocznicową i zyskaj szansę na wygranie Blessing of the Welkin Moon!

Czas płynie, a my już świętujemy pierwszą rocznicę Genshin Impact! W tym pamiętnym dniu, deweloperzy przygotowali specjalne prezenty dla wszystkich graczy! Weź udział w wydarzeniu, aby stworzyć własną spersonalizowaną kartę rocznicową, a dodatkowo zyskasz szansę na wygranie Blessing of the Welkin Moon~

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu!<<

★★★Szczegóły wydarzenia internetowego “A Message in Time”★★★

Czas trwania wydarzenia (UTC +8):

29 września 2021 – 7 października 2021 23:59
Wyniki: 8 października 2021 po 16:00

*Po ogłoszeniu zwycięzców nagrody zostaną wysłane bezpośrednio na skrzynkę pocztową w grze. Nie będzie trzeba wracać na stronę wydarzenia, aby je odebrać.

Wymagania:

Adventure Rank 10 lub wyższy

Nagrody:


Po zakończeniu wydarzenia, spośród uczestników zostanie wylosowane 10% osób, które otrzymają Blessing of the Welkin Moon ×1a pozostali uczestnicy otrzymają Morę ×100 000.

Wydawanie nagród:

Nagrody zostaną wysłane pocztą w grze, po ogłoszeniu wyników 8 października 2021 r. o godzinie 16 UTC +8 (może wystąpić małe opóźnienie w dostarczaniu nagród). Przesyłka wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnij odebrać przesłanej nagrody na czas.

★★★Bonus 1: Szczegóły podwójnych nagród za codzienne logowanie w HoYoLAB★★★

Wszyscy podróżnicy, którzy pomyślnie wzięli udział w wydarzeniu internetowym „A Message in Time”, mogą udać się na stronę HoYoLAB > „Check-in” od 1 do 7 października (UTC+8), aby odebrać podwójne nagrody dziennego logowania w tym okresie!

(Podwójne nagrody za codzienne logowanie są obliczane na podstawie identyfikatora UID gry użytego do udziału w wydarzeniu)

Czas trwania wydarzenia (UTC+8):

1 października 2021 – 7 października 2021
Okres rozpoczęcia przyznawania podwójnych nagród: 9 października 2021 po godzinie 16:00

Wymagania:

Weź udział w wydarzeniu internetowym „A Message in Time” i przejdź do HoYoLAB > „Check-in”, aby codziennie odbierać podwójne nagrody ~
Na przykład: jeśli zalogujesz się 1 i 2 października, otrzymasz podwójne nagrody za oba dni~

Nagrody:

PS: Po pomyślnym logowaniu otrzymasz odpowiednią, podwójną nagrodę za datę logowania (nie zostanie wydana w czasie rzeczywistym) ~

Wydawanie nagród:

Nagrody bonusowe zostaną wysłane pocztą w grze po godzinie 16:00 (UTC+8) 9 października 2021 r. (może wystąpić małe opóźnienie w dostarczaniu nagród). Przesyłka wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnij odebrać przesłanej nagrody na czas.

★★★Bonus 2: Udostępnij swoją spersonalizowaną kartę rocznicową, aby wygrać nagrody rzeczowe★★★

Podczas wydarzenia udostępnij swoją rocznicową kartę w kategoriach “Game Discussion” lub “Daily Sharing” o temacie #AMessageinTime, a będziesz miał szansę zdobyć nagrody, które przygotowaliśmy dla wszystkich podróżników!

Czas trwania wydarzenia (UTC+8):

29 września 2021 – 7 października 2021 23:59
Wyniki: Lista zwycięzców zostanie zaktualizowana >>w poście na stronie wydarzenia<< w nocy 13 października 2021 r.

Jak wziąć udział:

Podczas trwania wydarzenia udostępnij swoją kartę rocznicową w kategoriach “Game Discussion” lub “Daily Sharing” o temacie #AMessageinTime, a twoje zgłoszenie zostanie uznane za poprawne.

Uwaga: Podczas publikowania należy wybrać odpowiednią sekcję [Genshin Impact]. Jeśli wybierzesz niewłaściwą, nie będziesz mógł wybrać tematu wydarzenia [#AMessageinTime].

Nagrody:

Konsola Sony PlayStation®5 (wersja japońska — napęd dysków Blu-ray Ultra HD)
Zestaw gadżetów o tematyce „Trick-or-Treat Party” (losowa postać)

Wśród wszystkich, którzy pomyślnie wzięli udział:

Wybierzemy losowo 3 uczestników, z których każdy otrzyma konsolę Sony PlayStation®5 (wersja japońska – napęd Blu-ray Ultra HD).
Wybierzemy losowo 100 uczestników, z których każdy otrzyma zestaw gadżetów o tematyce „Cukierek albo psikus” (losowa postać) ×1

Uwagi:

1. Podróżnicy, prosimy o zwracanie uwagi na Komunikaty Systemowe, ponieważ za ich pośrednictwem będą wysyłane informacje o zdobywcach nagród rzeczowych. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z podpowiedziami zawartymi w komunikacie. Zdobywcy nagród, którzy nie podali swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za dobrowolnie rezygnujących ze swoich nagród.

2. Twój komentarz nie zostanie uwzględniony w losowaniu nagród, jeśli jego treść nie będzie dotyczyła wydarzenia. Każdy Podróżnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

3. Uczestnicząc w tym wydarzeniu, użytkownicy udzielają miHoYo prawo do rozpowszechniania treści swoich zgłoszeń w wersji online i offline. Zespół Genshin Impact może od czasu do czasu publikować wyróżniające się prace na HoYoLAB, dodając je do polecanych postów i rekomendacji na stronie głównej. Wyróżnione lub polecane prace nie są związane z nagrodami w wydarzeniu. Wydawanie nagród odbywa się na podstawie wyników oceny końcowej. Twórcy treści zachowują prawo do umieszczania swoich nazwisk w zgłoszeniach.

Źródło