Limitowane wydarzenie internetowe “A Walk Through the Woods” jest już dostępne! Nowa przygoda właśnie się zaczyna. Chodźmy~

 

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

 

〓Czas trwania wydarzenia〓

29 września 2022 – 7 października 2022 23:59
*Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu eventu. Prosimy o ich odebranie w odpowiednim czasie.

〓Wymagania〓
Podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

〓Opis wydarzenia〓
Podczas wydarzenia możesz rzucać kostką podczas wędrówki po lesie. Ukończ odpowiednie misje przygodowe, aby uzyskać Primogemy i inne nagrody.

〓Szczegóły rozgrywki〓
1. Każdy rzut kostką zużywa jeden Dice Roll. Kostki są zdobywane przez ukończenie codziennych misji.
2. Codzienne misje będą odświeżane o 00:00. Dodatkowo, niewykorzystane Dice Rolls zostaną do tego czasu wyczyszczone. Prosimy o zgłoszenie i wykorzystanie rzutów w odpowiednim czasie. (Claimed Dice Rolls nie zostaną wyczyszczone).
4. Po każdym Dice Roll, Podróżnik i Paimon będą się poruszać w oparciu o liczbę punktów z rolki.
5. Na mapie znajduje się wiele losowych wydarzeń, poruszanie się do pozycji losowego wydarzenia może wywołać odpowiednie zdarzenie, w którym można uzyskać Adventure Coins, Precious Dice, Dice Rolls i inne nagrody.
6. Niektóre zdarzenia losowe mają wiele wyników, z nieco innymi nagrodami za różne wyniki.
7. Niektóre pozycje zdarzeń losowych uruchamiają interaktywne mini-gry. Gracz musi wykonać określone czynności, aby zakończyć wydarzenie i otrzymać nagrody.
*Jeśli opuścisz interaktywną mini-grę, obecny postęp nie zostanie zapisany.
*Jeśli podróżnicy wejdą do wydarzenia około godziny 00:00 czasu serwera (kiedy odświeżają się codzienne misje), może wystąpić krótki błąd sieci. Prosimy o odświeżenie strony w przypadku napotkania takiej sytuacji.

〓Verdant Memories〓
1. Gdy po raz pierwszy wywołasz niektóre zdarzenia losowe, otrzymasz odpowiedni snapshot.
2. Zdjęcia będą zbierane w galerii “Verdant Memories”. Zbierz wszystkie obrazki, aby otrzymać nagrody.

〓 Nagrody za wydarzenia〓
Po zebraniu pewnej ilości monet przygód, uruchomieniu różnych zdarzeń losowych lub osiągnięciu celu zbierania archiwum obrazów, można otrzymać nagrody za zdarzenia, takie jak Primogemy, Hero’s Wit, i Mystic Enhancement Ore.
*Nagrody muszą być odebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu eventu. Prosimy o odebranie ich w odpowiednim czasie.
*Nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagród na czas.
*To wydarzenie internetowe jest przeznaczone wyłącznie dla rozrywki. Nie jest ono zapowiedzią żadnych elementów rozgrywki w Genshin Impact.

Źródło