Restauracja Wanmin, Port Liyue.

— Zapachy dań unoszą się na ulicach, gdy Restauracja Wanmin osiąga godziny szczytu.

Szefowa kuchni Xiangling ma ręce pełne roboty! Szybko, Podróżniku, podaj jej pomocną dłoń!

 

〓Jak wziąć udział〓

PC i urządzenia mobilne: >>Kliknij tutaj<<

※ Po wejściu na stronę, zalogujcie się na swoje konto MiHoYo i wybierzcie odpowiedni serwer i postać, aby upewnić się, że otrzymacie nagrody.

PS4: Wejdźcie przez mail eventowy w Menu Paimon > Mail

※ Proszę nie usuwajcie maila, jeśli chcecie mieć łatwy dostęp do wydarzenia.

〓Czas trwania〓

16/03/2021 – 25/03/2021 16:59 (UTC+1)

〓Czas na zebranie nagród〓

30/03/2021 16:59 (UTC+1)

〓Szczegóły wydarzenia〓

Podczas wydarzenia, możecie wybrać z 9 zestawów dań, każdy z nich zawiera 6 potraw. Przyrządź te potrawy i złóż je w zestaw, aby otrzymać nagrody w grze. Dodatkowo, każde danie zostanie wysłane do Was przez mail w grze.

*Możecie otrzymać nagrody za maksymalnie 3 zestawy dań, aby rozpocząć przygotowywanie kolejnego zestawu, musicie ukończyć poprzedni.

〓Nagrody〓

▶ Za każde danie przygotowane na stronie wydarzenia, jedna porcja tego dania zostanie wysłana na mail połączonego konta.

▶ Każdy Podróżnik może otrzymać nagrody za maksymalnie 3 zestawy dań i tylko jeden zestaw może być przygotowywany na raz. Możecie wybrać i rozpocząć przyrządzanie nowego zestawu dań dopiero po odebraniu nagród za poprzedni.

▶ Po otrzymaniu nagród za 3 zestawy dań, możecie kontynuować przyrządzanie dań, aby otrzymać je w grze do końca trwania wydarzenia.

Podczas przerwy technicznej 17 marca od 23:00 do 4:00 (UTC+1) wysyłanie nagród będzie odbywało się z opóźnieniem. Opóźnione nagrody zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od końca przerwy technicznej. Dziękujemy Wam za cierpliwość!

 

Tłumaczenie: Ziomas