Drodzy Podróżnicy, Genshin Impact współpracuje z Twitchem, aby dostarczyć Wam wydarzenie „Adventurers’ Guild on Twitch”! Dołączcie do nas na Twitchu, aby rozpocząć nową przygodę!

Wesprzyj swojego ulubionego streamera, aby otrzymać ekskluzywny wind glider: Wings of Feasting!

Czas trwania wydarzenia:
25 listopada, godz. 1:00 – 8 grudnia, godz. 23:59 (UTC+8)

Jak wziąć udział:

1. Wszyscy Podróżnicy muszą zalogować się na swoje konto Twitch podczas wydarzenia.
2. Wejść na kanał, który bierze udział w wydarzeniu (lista uczestniczących streamerów zostanie zaktualizowana w tym poście 24 listopada)
3. Podróżnicy mogą zdobyć przedmioty w grze, w tym ekskluzywny Wings of Feasting wind glider, wspierając uczestniczących twórców Twitch podczas wydarzenia. Po wykupieniu dwóch miesięcy subskrypcji Tier 1 na wybranych kanałach Twitcha*, podróżnicy otrzymają kod na Wings of Feasting, 30,000 Mory, Jade Parcels, 2 Tonkotsu Ramen i 2 Sautéed Matsutake.*Zobacz listę uczestniczących twórców i dodatkowe kwalifikujące działania w FAQ poniżej.

**Tylko podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy mogą użyć kodu promocyjnego.
Uwagi:

1. Podczas wydarzenia, kiedy uczestniczący streamerzy rozpoczną transmisję na żywo Genshin Impact, tylko subskrypcje dokonane w tym czasie będzie uznana za ważną~.
2. Każdy użytkownik Twitcha może otrzymać tylko jeden kod promocyjny i każde konto Genshin Impact może wykorzystać tylko jeden kod promocyjny. Konta, które już użyły kodu nie będą mogły go ponownie zrealizować.
3. Proszę nie zgubić kodu promocyjnego, kod ten nie zostanie ponownie wydany~.
4.Tylko podróżnicy, którzy osiągnęli rangę przygody 10 lub wyższą mogą użyć kodu promocyjnego~.
5. Kod jest ważny przez tydzień po zakończeniu wydarzenia (do 15 grudnia, 23:59 UTC+8), proszę go zrealizować w odpowiednim czasie.
6. Anonimowe subskrypcje prezentów i cykliczne subskrypcje nie będą wliczane do tego wydarzenia.
7. Podczas wydarzenia, możesz również otrzymać kod promocyjny, wykonując łącznie dwie nowe subskrypcje Tier 1 (lub subskrypcje prezentowe) na dwóch kanałach.
8. Subskrypcje dokonane przed wydarzeniem są uważane za nieważne. Prosimy o dokonanie subskrypcji w czasie trwania wydarzenia~.
9. Subskrypcje uzyskane poprzez Amazon Prime i istniejące subskrypcje cykliczne nie będą się liczyć w tym wydarzeniu.
Zawartość pakietu
Wings of Feasting ×1, Mora ×30,000, Jade Parcels ×1, Tonkotsu Ramen ×2, Sautéed Matsutake ×2

LISTA STREAMERÓW DOSTĘPNA POD TYM POSTEM
https://www.hoyolab.com/article/1413459

 


Lub Podróżnicy mogą skorzystać z oficjalnej strony internetowej:
https://genshin.mihoyo.com/en/gift
Dalsze szczegóły i FAQ będą dostępne wkrótce.

Obowiązują warunki. Dotyczy zakupu 2 nowych abonamentów poziomu 1 lub nieanonimowych abonamentów upominkowych, lub 1 nowego abonamentu poziomu 2 lub 3, lub

nieanonimowych abonamentów podarunkowych, na kwalifikujących się kanałach w kategorii “Genshin Impact” z tagiem “Wings of Feasting”. Nie kwalifikują się subskrypcje anonimowych prezentów, subskrypcje Prime oraz istniejące subskrypcje cykliczne. Oferta niedostępna w Chinach. Oferta dostępna od 24 listopada 2021 r. od godz. 9:00 rano czasu PT do 8 grudnia 2021 r. do godz. 07:59 rano czasu PT. Kody tracą ważność 15 grudnia 2021 r. o godz. 07:59 czasu PT i są do wykorzystania po osiągnięciu Rangi 10 w grze.

 

Źródło