Przegląd postaci – Aloy “Savior From Another World”

„Wszystko, co robię, służy życiu, a nie śmierci. Dlatego jestem tu z tobą” – Aloy

Jako wyrzutek od urodzenia, Aloy dorastała w surowej, górskiej dziczy w pobliżu plemienia, które ją porzuciło. Dorastała pod opieką doświadczonego myśliwego, który nauczył ją polować z kocią gracją i zabójczą dokładnością – jednak nie był w stanie przekazać jej tego, czego najbardziej pragnęła. Przede wszystkim pragnie poznać okoliczności swojego urodzenia – chciałaby wiedzieć kim byli jej rodzice i dlaczego plemię ją odrzuciło.
Jej chęć poszukiwania odpowiedzi wciągnęła ją w wielki i bardziej niebezpieczny świat, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić. Napotkała nowe, dziwne i potężne plemiona, starożytne ruiny pełne tajemnic i niebezpiecznych przeciwników – zarówno ludzi, jak i maszyny.

W końcu dowiedziała się, że jej pochodzenie i przeznaczenie były głęboko związane z losem samego świata i stoczyła epicką bitwę, aby ocalić go przed złymi siłami sztucznej inteligencji z zamierzchłej przeszłości.

Myślała, że ​​to będzie koniec jej podróży. Ale w opowieści poszukiwacza przygód zawsze jest coś więcej. Teraz przyjechała do Teyvatu w poszukiwaniu nowych wyzwań. W tym wspaniałym, nowym świecie Aloy jest gotowa na polowanie!

„Nie mam ochoty mówić o sobie. Najważniejsza jest misja”.

Zwinny łowca z plemienia Nora. Z łukiem w dłoni zawsze jest gotowa chronić niewinnych.

Podróżnicy, witajmy Aloy – „Zbawiciel z innego świata!”

Jak uzyskać

Wszyscy podróżnicy, którzy osiągnęli rangę Adventure 20 lub wyższą, będą mogli otrzymać ekskluzywną, 5-gwiazdkową postać „Savior From Another World” Aloy (Cryo) bezpośrednio przez pocztę w grze.

To wydarzenie zostanie podzielone na dwie fazy.

〓Faza I〓
Po zakończeniu wersji 2.1 – od rozpoczęcia aktualizacji wersji 2.2 (13 października 2021 r. 23:59)

Podczas wydarzenia wszyscy podróżnicy, którzy zalogują się do Genshin Impact w systemie PlayStation®4 lub PlayStation®5, będą mogli otrzymać Aloy bezpośrednio przez pocztę w grze.

〓Faza II〓
Po zakończeniu wersji 2.2 – od rozpoczęcia aktualizacji wersji 2.3 (24 listopada 2021, 23:59 )

Podczas wydarzenia, Podróżnicy, którzy zalogują się do Genshin Impact na dowolnej dostępnej platformie i którzy nie uzyskali jeszcze postaci podczas Fazy I, będą mogli otrzymać Aloy bezpośrednio przez pocztę w grze.