Do wszystkich użytkowników HoYoLAB.
Aplikacja HoYoLAB została uruchomiona w wersji OPEN BETA 15 lipca (UTC+8) i do tej pory otrzymaliśmy bardzo dużo informacji zwrotnych od użytkowników. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział! Poniżej znajduje się sekcja FAQ dla otwartej bety.

Q1: Zauważyłem, że funkcja check-in w wersji internetowej już nie działa. Czy check-in może być używany tylko w aplikacji?
A1: Obecnie Podróżnicy mogą nadal kontynuować check-in za pośrednictwem wersji internetowej HoYoLAB. Aplikacja HoYoLAB jest obecnie w fazie otwartej bety i wiele funkcji jest jeszcze dopracowywane. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności

Q2: Ściągnąłem aplikację zgodnie z instrukcją, dlaczego nie otrzymałem nagrody w postaci 100 Primogemów?
A2: Zgodnie z opisem na stronie “Odbierz 100 Primogemów przy pierwszym logowaniu”, ponieważ check-in przez aplikację odpowiada wersji internetowej, użytkownicy mogą otrzymać nagrodę tylko raz, albo na wersji internetowej, albo w aplikacji. Jeśli otrzymałeś już nagrodę za pośrednictwem wersji internetowej, nie możesz jej już otrzymać w aplikacji. Przepraszamy za to nieporozumienie i będziemy lepiej formułować takie opisy w przyszłości.

Q3: Sekcja Honkai Impact 3rd została niedawno uruchomiona w wersji internetowej HoYoLAB. Dlaczego nie mogę jej znaleźć w aplikacji?
A3: Dostęp do sekcji Honkai Impact 3rd jest obecnie w przygotowaniu, a użytkownicy będą mogli znaleźć odpowiednie treści w aplikacji już wkrótce. Prosimy cierpliwie czekać, kapitanie!

Q4: Interfejs aplikacji jest bardzo jasny i moje oczy czują się zmęczone po dłuższym użytkowaniu. Interfejs jest szczególnie rażący w nocy. Byłoby miło mieć możliwość wybrania trybu ciemnego.
A4: Tryb ciemny jest przygotowywany do dodania do przyszłej wersji. Bądźcie na bieżąco~.

Q5: Przypadkowo wpisałem zły nick, ale nie mogę znaleźć przycisku do jego edycji.
A5: Ponieważ wielu użytkowników dostarczyło informacji zwrotnej na ten temat, przeredagujemy plan dla użytkowników do edycji ich danych osobowych, aby zaspokoić spersonalizowane potrzeby każdego w HoYoLAB.

Ponieważ aplikacja nadal ma wiele funkcji w fazie rozwoju, będziemy słuchać waszych opinii i wprowadzać ciągłe ulepszenia.


A czy wy już próbowaliście używać aplikacji Hoyolab? Do pobrania w Sklepie Play

Grafika: Chwast

Źródło