Dopiero pojawiły się patchnote z tym, co czeka nas w aktualizacji 2.2, jednak miHoYo nie zwalnia tempa i właśnie dziś dostaliśmy mała zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w aktualizacji 2.3. Przed wami podwójne zatrzęsienie ziemi – Arataki Itto oraz Gorou dwie postacie żywiołu Geo, które właśnie zostały przedstawione.
“Witajcie, jestem wysłanniczką gangu Arataki. Jeśli natkniecie się na jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie naszego szefa, Arataki Itto, proszę o pilny kontakt ze mną.” — Kuki Shinobu

Pierwszy i najwspanialszy przywódca gangu Arataki.
Szybki jak wiatr i potężny jak grzmot, jest nieustraszonym człowiekiem, w którego żyłach płynie krew Oni.
Jego najważniejszymi cechami są imponujące rogi i przeszywający głos, który nigdy nie pozostaje niezauważony.
To nieposkromiona dusza, która jest dzika i wolna, że nawet osoba o najśmielszej wyobraźni może zostać przez niego zaskoczona.
Jego heroiczny duch i żarliwe serce prowadzą go wszędzie tam, gdzie się udaje.
Jego radość jest przeogromna w każdej mijającej chwili!
Czy słyszałeś już o Gangu Arataki?
Nie? Nie ma problemu, od dziś jesteśmy już znani. Jesteśmy Gangiem Arataki z Hanamizaki. Oczywiście, musisz zostać przedstawiony naszemu najważniejszemu przywódcy: Arataki Itto!


“Uprzejmość i lojalność są reprezentacją cnoty. Bez wątpienia mój przyjaciel Gorou jest cnotliwym generałem.” – Kaedehara Kazuha

Generał armii Watatsumi
Lojalny i odważny generał z wyspy Watatsumi. Obdarzony zwierzęcą intuicją i nieustępliwą wolą walki, potrafi znaleźć drogę do zwycięstwa nawet w najbardziej krytycznych momentach.
Dowodzi oddziałami Watatsumi, które w porównaniu z szogunatem dysponują znacznie mniejszymi zasobami militarnymi. Gorou dąży do tego, by mieszkańcy tej wyspy żyli w bezpieczeństwie i pokoju.
Osoby postronne mogą nie być w stanie wyobrazić sobie, że ktoś, kto stawił czoła tysiącom wrogów na polu bitwy, jest tak bardzo sympatyczny i dogaduje się z wszystkimi swoimi podwładnymi.
W oczach Gorou, ludzie wokół niego są nie tylko jego dzielnymi żołnierzami, ale także ukochanymi towarzyszami. Są jak skarb, o który trzeba dbać i który trzeba chronić. Ziemia, która nas podtrzymuje, towarzysze, którzy nas wspierają, wiara, która zachęca nas do podążania naprzód… To są najcenniejsze rzeczy dla Gorou, którym poświęca swoją lojalność i odwagę.
W Gorou istnieje dusza tak ogromna i niezawodna jak ziemia.

Tło
Baner: Ziomas