Flota Crux Beidou prawie zakończyła zaopatrzenie i przygotowania w Liyue. Zgodnie z obietnicą, flota Beidou jest gotowa, aby zabrać cię poprzez sztormy prosto do Inazumy.
Podróżnik nigdy nie zatrzymuje się zbyt długo. Teraz jest dobra pora, aby stawić czoła przeznaczeniu i wyruszyć do krainy ogarniętej burzą i nawałnicą… Naród “wieczności”

Po osiągnięciu odpowiedniego Adventure Rank i ukończeniu wymaganych zadań, Archon Quest “Chapter II: Act I – The Immovable God and the Eternal Euthymia” oraz Archon Quest “Chapter II: Act II – Stilness, the Sublimation of Shadow”pojawią się w Quest Menu.
(Po odblokowaniu tego zadania możesz otworzyć Quest Menu poprzez naciśnięcie “J” na PC (domyślne ustawienie; kliknięcie ikony Quest Menu w lewym górnym rogu na urządzeniach mobilnych; lub naciskając i przytrzymując L1 na PlayStation4 i PlayStation5 aby otworzyć koło wyboru i wybrać ikonę Quest Menu).

〓Rozpoczęcie zadania〓
Archon Quests “Chapter II: Act I – The Immovable God and the Eternal Euthymia” i “Chapter II: Act II – Stillness, the Sublimation of Shadow” będą permanentnie dostępne po wyjściu wersji 2.0

〓Kryteria odblokowania Archon Quest “Chapter II: Act I – The Immovable God and the Eternal Euthymia”〓
• Adventure Rank 30 lub wyższy

  • Ukończ Archon Quest “Chapter II: Prologue – Autumn Winds, Scarlet Leaves”


〓Kryteria odblokowania Archon Quest “Chapter II: Act II – Stillness, the Sublimation of Shadow”〓
• Adventure Rank 30 lub wyższy

  • Ukończ Archon Quest “Chapter II: Act I – The Immovable God and the Eternal Euthymia”
  • Ukończ Story Quest Kamisato Ayaki “Grus Nivis Chapter: Act I – The Whispers of the Crane and the White Rabbit”
  • Ukończ  Story Quest Yoimiyi “Carassius Auratus Chapter: Act I – Dreamlike Timelessness”

Autor: Sarenka
Źródło