Drodzy Podróżnicy~

Długo oczekiwana Yae Miko jest wreszcie z nami!
Czy sprawdziliście już szczegóły gry, aby dowiedzieć się więcej o tej nowej postaci?
Pochodząca z Inazumy Yae Miko jest nie tylko główną kapłanką Grand Narukami Shrine i potomkinią rodu Kitsune, ale także redaktorką naczelną wydawnictwa Yae.
Hmm… redaktor naczelny wydawnictwa light novel? Cóż za interesująca rola!
Podróżnicy, czy czytaliście już light novelki wydawnictwa Yae? Jakie powieści lubicie czytać?

Czas trwania wydarzenia:
16 lutego 2022 r. – 7 marca 2022 r. 23:59 (UTC+8)
Wyniki: 14 marca

Jak wziąć udział:
Podczas wydarzenia opublikuj fragment swojej oryginalnej powieści lub podziel się powieścią, którą lubisz i powodem, dla którego ją lubisz, używając tematów #YaeMiko i #Novels, a zostaniesz uznany za udanego uczestnika.

P.S.: Nie ma ograniczeń co do ilości słów w oryginalnej powieści.

Nagrody za udział w wydarzeniu:
Spośród wszystkich postów, które pomyślnie wzięły udział w dyskusji tematycznej, wybierzemy 100 Podróżników na podstawie całkowitej liczby komentarzy do postów, a każdy z nich otrzyma 60 Primogemów.

Uwagi:
1. Przejdź do My Information > Information Management > Game Information Management > Genshin Impact, aby wypełnić swój identyfikator Genshin Impact UID z wyprzedzeniem. Jeśli zwycięscy Podróżnicy nie wypełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, zostaną uznani za rezygnujących z nagrody. Kiedy zwycięzcy zostaną ogłoszeni, w Wiadomościach Systemowych pojawi się powiadomienie. Proszę zwrócić na to uwagę~.
2. Każdy użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jeśli opublikowano wiele postów, post z największą liczbą komentarzy zostanie domyślnie wybrany do wzięcia udziału w wydarzeniu.
3. Następujące sytuacje będą traktowane jako niespełniające warunków uczestnictwa:
a. Komentarze Użytkowników do ich własnych postów oraz odpowiedzi na komentarze nie są wliczane do ogólnej liczby komentarzy.
b. Zamieszczanie treści naruszających Regulamin Społeczności, plagiatowanie lub przywłaszczanie treści od innych autorów.
c. Publikowanie treści niezwiązanych z tematem wydarzenia, treści zawierających jakąkolwiek formę reklamy oraz takich, które mają na celu rozprzestrzenianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry i jej bohaterów.
4. Plagiaty są zabronione w przypadku oryginalnych powieści, a po ich wykryciu zostaną zdyskwalifikowane z otrzymania nagrody. Jeśli w poście trzeba zacytować prace innych autorów, należy podać imię i nazwisko autora oraz źródło artykułu, a repostowanie w dużej skali lub w pełnym tekście jest zabronione.

Źródło
Korekta: Offsite