Witajcie, Podróżnicy!

Przyjaciel, którego dzisiaj przedstawimy, to przykładny generał, który jest znany jako “wiecznie zwycięski generał o spiczastych uszach”~.

Mamy najnowsze informacje na temat nowej postaci, przyjrzyjmy się im…

>>>Dowiedz się więcej o Gorou<<

Gorou jest wielkim generałem sił wyspy Watatsumi i jest bardzo lubiany przez swoich podwładnych.

Urodzony z podobną do bestii intuicją walki i nieustępliwą wolą, potrafi znaleźć drogę do zwycięstwa nawet w najbardziej krytycznych momentach.

Ziemia, która nas podtrzymuje, towarzysze, którzy nas wspierają, wiara, która zachęca nas do działania… To są najcenniejsze rzeczy dla Gorou, którym poświęca swoją lojalność i odwagę.

W Gorou tkwi dusza tak ogromna i niezawodna jak ziemia.

W oczach Gorou, ludzie wokół niego są nie tylko jego dzielnymi żołnierzami, ale także ukochanymi towarzyszami. Są jak skarb, o który należy dbać i chronić.

Podróżniku, czy są ludzie lub rzeczy, które chciałbyś chronić?

Czas trwania wydarzenia:
11 grudnia 2021 r. – 15 grudnia 2021 r. 23:59

Wyniki: Lista zwycięzców zostanie zaktualizowana w tym poście eventowym 22 grudnia.

Jak wziąć udział:
Podczas trwania wydarzenia, skomentuj post o osobach lub rzeczach, które chcesz chronić, a zostaniesz uznany za uczestnika, który pomyślnie ukończył zadanie

Nagrody za wydarzenie:
Puzzle z serii “Trick-or-Treat Party” ×10 (losowo)

Wybierzemy losowo 10 Podróżników, którzy pomyślnie wzięli udział w wydarzeniu, aby otrzymać nagrody rzeczowe~.
*Gdy liczba odpowiedzi w poście przekroczy 2,000, czyli gdy liczba odpowiedzi osiągnie 2,001/4,001/6,001/8,001, liczba zwycięzców zostanie zwiększona o 5, a całkowita liczba dodatkowych zwycięzców nie przekroczy 30 (kolejne dodatkowe nagrody rzeczowe będą losowymi odznakami z serii emoji).

Uwagi:
1. Podróżnych prosimy o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o zwycięzcach nagród rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu wysyłki zgodnie z podpowiedziami zawartymi w wiadomościach systemowych. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
2. Każdy Podróżnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody, a powtórzone komentarze liczone są tylko raz.
3. Komentarze o następującym charakterze będą uznawane za nieważne: komentarze zawierające treści naruszające nasz Regulamin Społeczności, komentarze będące plagiatem lub przywłaszczające sobie treści innych twórców, odpowiadające na komentarz do postu (zamiast komentowania bezpośrednio do samego postu) lub tworzące nowy post (zamiast komentowania tego postu), komentarze nie mające żadnego związku z Genshin Impact i Gorou, komentarze zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, których celem jest rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry i jej bohaterów.

Źródło