W wersji 2.3 dodany zostanie nowy rodzaj wishy: Character Event Wish-2.

Licznik wishy do gwarantowanego dropu jest dzielony między “Character Event Wish” i “Character Event Wish-2” oraz niezależny od innych typów wishy (Standard Wish i Weapon Event Wish). Bazowe prawdopodobieństwa i zasady dla różnych typów dropów dla Character Event Wish-2 jest taka sama jak w innych limitowanych wishach postaci. (Szczegóły dot. prawdopodobieństw znajdziecie po wejściu w “Details” na ekranie wisha)

P: Kiedy Character Event Wish-2 będzie dostępny?
O: Character Event Wish-2 to limitowany wish dla postaci mających już premierę w przeszłości i będzie dostępny w określonych ramach czasowych. Szczegóły będą ujawniane w ogłoszeniach.

P: Czy licznik wishy do gwarantowanego dropu będzie przechodził z Character Event Wish do Character Event Wish-2?
O: Tak. Licznik jest dzielony między Character Event Wish a Character Event Wish-2.
Na przykład:
5- gwiazdkowe postacie

  1. Jeśli po 50 wishach Character Event Wish nie zdobędziesz 5-gwiazdkowej postaci i będziesz kontynuować otwieranie wishy w Character Event Wish-2, w ciągu 40 wishy zdobędziesz 5-gwiazdkową postać.
  2. Jeśli otrzymasz 5-gwiazdkową postać z Character Event Wish, która nie jest główną atrakcją wisha i będziesz kontynuować otwieranie wishy w Character Event Wish-2, kolejna postać 5-gwiazdkowa będzie gwarantowaną postacią promocyjną.

4-gwiazdkowe postacie:

  1. Jeśli po 6 wishach Character Event Wish nie zdobędziesz 4-gwiazdkowej postaci i będziesz kontynuować otwieranie wishy w Character Event Wish-2, w ciągu 4 wishy zdobędziesz 4-gwiazdkową postać.
  2. Jeśli otrzymasz 4-gwiazdkową postać z Character Event Wish, która nie jest wymieniona na grafice wisha i będziesz kontynuować otwieranie wishy w Character Event Wish-2, kolejna postać 4-gwiazdkowa będzie gwarantowaną postacią promocyjną.

P: Czy po zakończeniu jednego Character Event Wish-2, licznik wishy przeniesie się na kolejnego?
O: Tak. Licznik wishy pomiędzy Character Event Wish a Character Event Wish-2 jest dzielony. Nawet po zakończeniu jednego Character Event Wish-2, licznik wishy przeniesie się do przyszłych Character Event Wish i Character Event Wish-2.

Opis mechaniki w formie filmiku od Orchidii:

Źródło