Ten post zawiera opis nadchodzących postaci, których nie ma jeszcze w grze, ale wzmianki o nich możecie znaleźć w Genshin Impact. Jeżeli jesteście ciekawi jakie kolejne postaci nadejdą do gry to w tym artykule będziecie mogli sprawdzić co inni bohaterowie Genshina o nich myślą!

Baizhu

 

:VisionElectro:Keging: Każdy wierzy w umiejętności medyczne dr Baizhu. To właściwy facet, do którego możesz się udać, gdy nie wiesz, co jest z tobą nie tak. Och jakieś plotki, mówisz? Jedyne, co wiem na pewno, to to, jak obrzydliwie smakuje jego lekarstwo. Nie tylko dzieci uważają, że jest ono gorzkie, pozostawiło mi też okropne wspomnienia!

:VisionCryo:Qiqi: Nigdy nie pamiętam jak on wygląda. Ale mam to gdzieś.

:VisionPyro:Xiangling: Czuję mgliste kwiaty (Mist Flowers) ! To musi być dr Baizhu! Co on tu robi? Uh– wszystko w porządku? Czy czujesz się słabo? Czy boli cię żołądek? A może to ból gardła? Rozumiem, jesteś zmęczony całą tą przygodą! Nie? … W porządku? Uff! W przeciwnym razie zmusiłby cię do wypicia tradycyjnej medycyny ziołowej – jest taka gorzka!

:VisionPyro:Xinyan: Recepty doktora Baizhu są najlepszym sposobem na zachowanie mojego głosu. Zrobiłam dla niego zaimprowizowany występ w ramach podziękowania, ale … wąż, którego trzyma na szyi, zemdlał. Haha, teraz się chowa za każdym razem, gdy jestem w pobliżu. Dopiero później odkryłam, że węże są bardzo wrażliwe na wibracje.

Vision: :VisionDendro: Dendro Region: Liyue

HU TAO

:VisionCryo: Chongyun: Zakład pogrzebowy Wangsheng to renomowana instytucja, która działa uczciwie. Ale ilekroć widzę ten bezczelny uśmiech, który mówi: „Wy egzorcyści nie musicie się o to martwić”, to tylko sprawia, że gotuje mi się krew… Whoa, spokojnie, oddychaj. Zachowaj spokój.

:VisionCryo: Qiqi: Gardzę Hu Tao. Potrzebuję zimna, ale ona jest zbyt gorąca. Nie mogę się łatwo uśmiechać, ale ona nie może się uśmiechać przekonująco. Chce mnie pochować, więc żałuję, że nie umarła.

:VisionPyro: Xiangling: Czy Hu Tao też cię zaczepia? Ugh, ten dowcipniś zawsze czeka, aż najmniej się tego spodziewam, skrada się do mnie od tyłu, a potem … Boo! … potem śmieje się głupio. Hmph. Ale dam sobie radę, a ona od czasu do czasu przynosi mi sfermentowane kwiaty śliwki, żebym mogła zrobić ciastka kwiatowe…więc nie żywię urazy.

:VisionHydro: Xingqiu: Ach tak, młoda dama, która jest teraz zarządza Zakładem Pogrzebowym Wangsheng. Jeśli pytasz, co myślę o niej jako osobie … Cóż, jest wiele plotek na temat jej sposobu pracy. Ale myślę, że jeśli naprawdę chcesz kogoś zrozumieć, musisz dowiedzieć się, czego tak naprawdę szuka.

:VisionPyro: Xinyan: Nie mam pojęcia, o czym ona myśli, chodząc po okolicy i wyglądając tak szczęśliwie i klekocząc, kiedy jest się szefem Zakładu Pogrzebowego Wangsheng. Mnie też zawsze wita radośnie, mówiąc: „Lubię ludzi, którzy bawią się ogniem, są dobrzy w interesach” lub coś w tym rodzaju… Mówię ci, że jest trochę dziwna.

:VisionGeo: Zhongli: Obecny nadzorca zakładu pogrzebowego? Ahem. Nie mogę sobie poradzić z tym dzieckiem.

Vision: :VisionPyro: Pyro Region: Liyue

ROSARIA

:VisionHydro: Barbara: Siostrę Rosarię trudno poznać, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nigdy nie przyłącza się do modlitw, ale … Och, jestem pewna, że wierzy w Barbatosa! Chociaż nadal nie mam odwagi, by spróbować z nią porozmawiać…

:VisionElectro:  Fischl: Uważa się, że siostra Rosaria jest najbardziej oddaną wyznawczynią Barbatosa.
Oz… „Pobożny wierzący”, mein Fräulein?
Fischl: Rzeczywiście! Pewnej nocy słyszałam, jak woła imię Archonta w obecności kogoś innego: „Obyś został powalony w imię Lorda Bartabosa!” Można było przypuszczać, że prowadzi modlitwę.

:VisionAnemo: Jean: Niektórzy mogą postrzegać siostrę Rosarię jako osobę, która narzeka na uciążliwą pracę, ale ona dobrze ją wykonuje. Ostatnim razem, kiedy ją widziałam, powiedziałam jej, że może przyjść i mnie znaleźć, gdyby kiedykolwiek potrzebowała pomocy, na co po prostu odpowiedziała, że byłoby to jeszcze bardziej uciążliwe. Muszę pracować ciężej, aby być bardziej pomocnym dla mieszkańców Mondstadt.

:VisionCryo: Kaeya: Ahaha, chcesz poznać sekrety Siostry Rozarii? Tego… Nie mogę ci powiedzieć. Chociaż moje wrażenie nie jest złe – na pewno lepsze niż ktoś, kogo nazwiska nie będę wymieniać. Jest ze sobą szczera. Odrzuca to, na co nie ma czasu i nie udaje motywacji do spraw, które jej nie interesują.

Vision: :VisionCryo: Cryo Region: Mondstadt

VARKA

:VisionHydro: Barbara: Mój ojciec wyjechał na wyprawę z Wielkim Mistrzem Varką…Mam nadzieję, że wszystko w porządku. O co ja się martwię? Wielki Mistrz to nikt inny jak Rycerz Boreas, oczywiście, wszystko będzie dobrze! Mimo to z pewnością będę się modlić o ich bezpieczny powrót.

:VisionPyro: Bennett: Jest moim wzorem do naśladowania! Jeżeli mamy mówić o Team Leaderze – to on jest Wielkim Mistrzem! Prowadzi całych cholernych Rycerzy Fawoniusza! Jak niesamowity musisz być, żeby to zrobić!? Ostatnio jednak pomyślałem, że posiadanie mniejszego zespołu przygodowego nie jest wcale takie złe. To znaczy, gdyby sprawy w zespole były zbyt zajęte, nie miałbym czasu, aby opiekować się wszystkimi moimi tatusiami w gildii, prawda? Tak …Tak, wszystko jest w porządku, takie jak jest.

:VisionPyro: Diluc: Wielki Mistrz Varka…Chociaż rozumiem jego usposobienie, nie potrafię zrozumieć jego działań. … Ja… Powiedziałem już za dużo. Już dawno opuściłem Rycerzy Fawoniusza. Zapomnij, że cokolwiek powiedziałem.

:VisionAnemo: Jean: Wielki Mistrz Varka to legenda swojego pokolenia. W dniu jego triumfalnego powrotu z pewnością osobiście ci go przedstawię. Jestem pewna, że ty również będziesz zachwycony jego wielkością.

:VisionCryo: Kaeya: Teraz, kiedy o nim wspomniałeś, szkoda, że nikt wśród Rycerzy Fawoniusza nie odziedziczył podejścia Wielkiego Mistrza do jego pracy. Wzdycham, muszę powiedzieć, że naprawdę doceniam ludzi takich jak on.

:VisionElectro: Razor: Varka? Razor nie wie … Och, Varka to … imię. Ten duży człowiek. Wielki stalowy szpon, imię Razora – podał mu Varka. Och … chcę go zobaczyć.

:VisionGeo: Noelle: Na początku chciałam dołączyć do jego wyprawy i pełnić swoją rolę jako pokojówka. Ale Wielki Mistrz powiedział, że nie – dałoby mu więcej spokoju, gdybym została, żeby zająć się sprawami w Mondstadt. Bardzo się ucieszyłam, słysząc, jak bardzo mnie ceni! … Okej, więc najwyraźniej powiedział to samo wielu ludziom. Ale to nie zmienia faktu, że on też mnie ceni!

:VisionHydro: Tartaglia: Varka? Sama myśl o tym, że pewnego dnia zmierzę się z nim w walce, sam legendarny Rycerz Boreasa, tytan Rycerzy Fawoniusza… To sprawia, że aż się podnieciłem. Wiedziemy piękne życie w tym świecie.

YAOYAO

 

:VisionElectro: Beidou: Yaoyao zawsze pojawia się na pokładzie, aby grać, kiedy jesteśmy w porcie. Kłopot w tym, że kiedy nadejdzie czas, żeby odeszła, robi ci te słodziutkie oczy, a nikt nie ma serca, by ją odesłać … Oznacza to, że zawsze odcinamy ją dość blisko, zanim zdążymy wypłynąć.

:VisionGeo: Ningguang: Przypuszczam, że masz na myśli dziewczynę, którą Ganyu wzięła pod swoje skrzydła. Nie martw się, nie planuję upublicznienia tej sprawy. Zadowolę się tym, że mogę trochę pobłażać dziwnym figlarnym manewrom tego kapitana łodzi. Ale jedno – wydaje się, że ostatnio Yaoyao zakochała się w owocach morza. Powinieneś spróbować przekonać ją do włączenia do diety większej ilości owoców i warzyw.

:VisionCryo: Ganyu: Yaoyao … Ktoś, kogo znam w Ministerstwie Spraw Obywatelskich, zlecił mi pilnowanie jej w mieście, upewniając się, że nie spróbuje wkraść się na pokład Cruxa … Och, chcesz wiedzieć, co robi Ministerstwo Sprawy obywatelskich tak? … Kto wie, mam rację !? Heh … Kto wie, co oni robią? …Nie ja…

:VisionCryo: Qiqi: Urocza. Jak miły mały ptaszek.

:VisionPyro: Xiangling: Hee-hee, jestem dumna, że nazywam ją kolegą szefem kuchni! Jednak od lat nie odwiedzała restauracji Wanmin. Może nasza nauczycielka próbuje ją przede mną chronić, czy coś … Ostatnim razem, kiedy się spotykaliśmy, miałam zamiar schować jakąś świeżą, surową ośmiornicę z Morza Obłoków, ale ona nie tylko powstrzymała mnie przed zjedzeniem, ale wysłała naszego nauczyciela, aby też mnie od tego odwiódł! Hmm … Jestem starszya, więc zawsze postrzegałam siebie jako starszego szefa kuchni spośród nas dwojga, ale czasami naprawdę nie jestem taka pewna…

Vision: :VisionDendro: Dendro Region: Liyue

Yunjin

:VisionElectro: Keqing: Kiedy przechodzisz obok Heyu Tea House i musisz przeciskać się przez największy tłum, jaki widziałeś w swoim życiu, wtedy wiesz, że Yunjin występuje na scenie. W Liyue nie ma kupca, który nie wykupiłby lokalu, gdyby miał szansę, a dzięki Yunjin byłoby to warte każdej Mory.

:VisionHydro: Xingqiu: Gdy Yunjin wypije ulubiony napój, zainspiruje ją do napisania nowej sztuki. Tak więc cały czas trzymam pod łóżkiem słoik liści herbaty, gotowy dostarczyć jej w dniu, w którym jej natchnienie wyschnie. W ten sposób nigdy nie zabraknie mi heroicznych opowieści do wysłuchania!

:VisionPyro: Xinyan: Powiem ci sekret – ale nie możesz nikomu powiedzieć, słyszysz? Naprawdę lubi rock and rolla. Przychodzi oglądać mnie co najmniej trzy razy w tygodniu, bez względu na to, jak napięty jest jej grafik. Można by pomyśleć, że szef trupy Heyu Tea House interesuje się lepszymi sztukami i wszystkim, co? Ale wydaje mi się, że po jakimś czasie zaczyna się dusić. Ha ha.

 

źródło: Genshin Imapct