Pewnie wiele osób oczekiwało na tą wiadomość od chwili gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na streamie zapowiadającym aktualizacje 3.0, wasze oczekiwanie już niedługo się zakończy, ponieważ wraz z aktualizacją 3.5 będziemy mieli szansę na zdobycie przepięknej Dehyi!


“Eremici”, luźno powiązana organizacja najemników, jest najpotężniejszą siłą zbrojną Sumeru. Składają się z wielu najemników i zespołów wojowników do wynajęcia, którzy wykonują zadania niezależnie.

Jedną z takich brygad są ” Blazing Beasts”, których najbardziej znanym członkiem jest Dehya, znana również jako “Flame-Mane”.

Dehya jest cenionym wojownikiem wśród najemników, jest odważna, ale nie porywcza i silna, ale nie arogancka. Życie w surowym pustynnym środowisku pozwoliło Dehyi zgromadzić wiele wiedzy bojowej w różnych bitwach i nie jest ona w żadnym wypadku typową bezczelną i ignorancką artystką walki.

Tak długo jak wynagrodzenie jest dobre, a prowizja rozsądna, Dehya jest bardziej niż chętna do wzięcia miecza w obronę tych, którzy ją zatrudniają.

Jest jednak jedna rzecz, o której ci pracodawcy powinni pamiętać. Umowa, którą zawarli z Dehya jest tylko tymczasowa i czysto transakcyjna. Lejce do poskramiania tej lwicy nigdy nie są i nie będą w ich rękach.

Choć najemnicy sprzedają swoją siłę, by zarobić na życie, ich godność i życie należą tylko do nich samych.

Pustynna lwica nie jest niczyim niewolnikiem, a jej miecz podąża jedynie za jej sercem.

 

 

Drugą postacią w aktualizacji 3.5, którą będziemy mogli zdobyć będzie Mika!

 

Mika, który jest członkiem Rycerzy Kompanii Zwiadowczej Favoniusa, zawsze sumiennie wypełnia wszystkie obowiązki, które stają na jego drodze.
Rozstawianie namiotów, rozpalanie ognisk do gotowania, naprawa sprzętu… Nawet Hertha, kapitan logistyki, nie szczędzi pochwał dla doskonałej sprawności Miki.
Zaangażowanie Miki w pracę nie wynika ze słabego charakteru czy nieumiejętności odmawiania, lecz z wartości, jaką przywiązuje do pracy zespołowej i szczerej chęci uczenia się od doświadczonych kolegów.
“Pomaganie każdemu w miarę możliwości przynosi korzyści również całemu zespołowi!”.
Ulubione zajęcie Miki jest ściśle związane z jego podstawowym obowiązkiem jako geodety liniowego.
To znaczy: badanie niezbadanych regionów, rejestrowanie danych topograficznych oraz rysowanie dokładnych i efektywnych map.
” Znajduje się tutaj mnóstwo zasobów, ale jest to teren otoczony przez potwory. Zwróć uwagę na zachowanie ostrożności.”
Mika, którego marzeniem jest zostać biegłym kartografem, dodaje kolejną adnotację do nowej wersji projektowanej przez siebie mapy wojskowej.

Źródło
tło