Wyczekiwane z niecierpliwością wydarzenie „Divine Ingenuity”, właśnie się rozpoczęło!

Niezależnie od tego, czy jesteś pomysłowym twórcą niestandardowego domainu, czy też rzucasz wyzwanie domainom innych graczy, w wydarzeniu „Divine Ingenuity” możesz zaprezentować wszystkie swoje umiejętności. Przyjdź i podziel się swoimi cudownymi chwilami podczas eventu~

Podróżnicy mogą wyświetlić samodzielnie stworzone domainy na stronie „Divine Ingenuity Showcase Page” lub przeglądać domainy innych graczy i dołączyć do dyskusji na ich temat~

>Kliknij, aby wyświetlić „Divine Ingenuity Showcase Page”<<

>Kliknij, aby wyświetlić stronę konkursową<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
Okres przesyłania zgłoszeń: 3 marca 2022 – 21 marca 2022 15:59
Wyniki i ogłoszenie listy zwycięzców: Lista zwycięzców zostanie zaktualizowana w poście wydarzenia na stronie HoYoLAB 12 kwietnia.

〓Jak wziąć udział?〓
Weź udział w wydarzeniu „Divine Ingenuity” polegającym na przesłaniu filmików na platformie HoYoLAB, nagrywając oryginalne wideo, na którym podejmujesz wyzwanie w dowolnym, niestandardowym domainie.

Wejdź we wpis Divine Ingenuity dotyczący przesyłania filmów wideo na HoYoLAB i kliknij przycisk „Opublikuj wideo” dostępny na stronie wydarzenia, aby przesłać swoją pracę.

Uczestnictwo Podróżnika zakończy się sukcesem po wykonaniu dwóch powyższych kroków ~

〓Kryteria składania prac〓
1. Tytuł postu musi zaczynać się od „Divine Ingenuity”, a początek Twojego tekstu musi zawierać informacje o serwerze konta, na którym nagrano film, a także identyfikator domainu. Zaleca się, aby opublikować film na YouTube z hashtagiem #DivineIngenuity.

2. Treść musi być związana z wydarzeniem „Divine Ingenuity”, a na nagraniu znajdować się UID gracza. W poście należy zaznaczyć serwer konta, na którym nagrano wideo, oraz prawidłowy identyfikator domainu.

3. Na jedno konto HoYoLAB można przesłać maksymalnie pięć prac. Każde zgłoszenie może zawierać maksymalnie jeden film.

4. Za prace niespełniające kryteriów uczestnictwa zostaną uznane treści naruszające Regulamin Społeczności, plagiatujące lub przywłaszczające treści od innych autorów, treści niezwiązane z tematem wydarzenia, zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, które mają na celu rozprzestrzenianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry i jej bohaterów.

5. Aby wziąć udział w wydarzeniu, uczestnicy powinni postępować zgodnie z krokami opisanymi w podpunkcie Jak wziąć udział.

Udział zostanie unieważniony, jeśli:

i) Zgłoszenia zostaną opublikowane po czasie lub poza społecznością Genshin Impact (HoYoLAB).

ii) Zgłoszenia nie zostaną opublikowane na stronie zgłoszenia.

〓Przykład zgłoszenia〓

Tytuł: [Divine Ingenuity] + ID domainu
Zawartość:
Serwer gry: Ameryka
Identyfikator domeny: 10000000001

(Tekst główny)
Wskazówka: Podróżnicy mogą dodać własny serwer w temacie posta, aby inni Podróżnicy z tego samego serwera mogli go szybko znaleźć!
Nazwa tematu na serwerze: (Ameryka/Azja/Europa/HK/MO/TW)

Ponadto podajemy kilka interesujących tematów, które pomogą innym Podróżnikom dowiedzieć się więcej o twoim domainie. Możesz się im przyjrzeć, klikając w poniższe linki~

Wysoki poziom trudności
Niski poziom trudności
Reakcje żywiołów
Bez użycia skilli
Szybkie zakończenie
Mechanizmy
Wyzwanie szybowcowe
Limit czasu
Mapa Labiryntu

〓Nagrody za wydarzenie〓

Ingenious (5 zwycięzców)
Primogemy × 1500 + stojak na pióro o tematyce Spooky Kooky losowej postaci i zestaw przypinek × 1 + podkładka pod mysz z losowym motywem × 1

Inspiring (10 zwycięzców)
Primogemy ×800 + losowa podkładka pod mysz ×1

Innovative (20 zwycięzców)
Podkładka pod mysz z losowym motywem × 1

Nagroda za uczestnictwo
Ekskluzywna dla konkursu na krótkie filmiki Genshin Impact na HoYoLAB ramka awatara (na 30 dni).
(Ramka awatara zostanie rozesłana w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia wydarzenia)

〓Uwagi〓
1.Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane za ich pośrednictwem. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za dobrowolnie rezygnujących z nagrody.

2. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem zamieścić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy nie wypełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, utracą możliwość odebrania swojej nagrody w postaci Primogemów.

Źródło
Grafika: KotelTheCat