W tym wyzwaniu Podróżnicy będą musieli zmierzyć się z tymi dziwnymi, dużymi kolesiami… Ale nie martwcie się, Paimon powie wam, jak sobie z nimi radzić! Możecie także rzucić wyzwanie Domenie w trybie kooperacji, więc wypróbujcie ją z przyjaciółmi ~ (Podróżnicy muszą najpierw ukończyć Domenę „Frost-Worn Space”)

Ley Line Disorder:

Gromada Chaosu będzie ścigać postaci po polu, gdy wyzwanie się rozpocznie. Kiedy Gromada Chaosu wejdzie w kontakt z postacią lub przeciwnikami, zada im ogromne obrażenia. Jeśli dotknie postaci, zniknie.

Rozmiar tych gromad i obrażenia, które zadają, będą stopniowo zmniejszać się z czasem, ale ich prędkość będzie stopniowo rosła.

 

Strategie

Kiedy pojawią się Gromady, Podróżnicy mogą szybko dostosować swoją pozycję, żeby zwabić Gromady, aby te najpierw zetknęły się z przeciwnikami i zadały im obrażenia.

Nie bójcie się tego, jak przerażająco wyglądają ci duzi kolesie, ponieważ atakowanie ich odsłoniętych rdzeni może ich tymczasowo sparaliżować. Skorzystanie z tej słabości znacznie zwiększy waszą skuteczność w walce!

Dodatkowo wykorzystajcie reakcje zamrożenia, aby przejąć kontrolę nad polem bitwy przez krótki czas.

 

Źródło