Podczas tego wydarzenia, Podróżnicy będą śrubować wyniki w wyzwaniach w Places of Interest i Deceitful Domains.

Po osiągnieciu wymaganych wyników będziecie mogli otrzymać nagrody takie jak Hero’s Wit, materiały do ulepszania broni, Morę i Mystic Enhancement Ore, a za pierwsze ukończenie zostaniecie nagrodzeni Primogemami.

〓Czas trwania〓
2021/12/24 10:00:00 – 2022/01/03 03:59:59

〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 lub wyższy

〓Szczegóły〓
● Na początku każdego aktu zostaną ujawnione 3 Places of Interest. Podróżnicy będą musieli udać się tam i pokonać przeciwników, za co otrzymają Primogemi, Hero’s Wity i Morę.
● Po ukończeniu wszystkich wyzwań w akcie I, otrzymacie Irminsul Fruit Fragments. Za ukończenie zadania “I, Researcher” otrzymacie Energy Amplifier. Włóżcie Irminsul Fruit Fragments do Energy Amplifiera, aby otrzymać bonusy w Deceitful Domain.
● Po ukończeniu wyzwań w każdym kolejnym akcie odblokuje się etap w Deceitful Domain.
● Przed podjęciem wyzwania w Deceitful Domain, będziecie mogli wybrać poziom trudności i utrudnienia. Ostateczny wynik będzie oparty o wybrany poziom trudności i utrudnienia. Za pierwsze ukończenie każdego etapu otrzymacie Primogemy.
● Można powtarzać wyzwania w celu polepszenia ostatecznego wyniku. Całkowity wynik jest sumą najwyższych wyników na każdym z etapów, za który otrzymacie nagrody.

Źródło