Rozpoczyna się wydarzenie internetowe Engraved Wishes. Podróżnicy, stwórzmy własną rocznicową pamiątkę!

Zbliża się pierwsza rocznica Genshin Impact. Kliknijcie na poniższy link, aby wysłać swoje życzenia, a będziecie mieli możliwość zobaczenia wygrawerowanej własnej wiadomości na ogromnej podobiźnie Paimon.

Chcecie zdobyć jeszcze więcej nagród? Zaproście innych Podróżników do wzięcia udziału w Internetowym Wydarzeniu Engraved Wishes! Po zebraniu życzeń, losowo wybierzemy 100 szczęśliwych uczestników, z których każdy otrzyma kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD. Spośród wszystkich uczestników wydarzenia wybierzemy losowo jednego uczestnika, który otrzyma konsolę PlayStation®5 Digital Edition (o wartości 827 USD).

〓Czas trwania〓 (UTC+8)
Faza zbierania życzeń 2021/09/07 10:00 – 2021/09/28 03:59
Faza grawerowania:
2021/09/28 04:00 –
2021/10/25 23:59
Faza składania wniosków o wykonanie:
2021/10/26 00:00 –
Długoterminowe

〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 lub wyższa.

Jak sprawdzić
Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje na temat wydarzenia.

Zasady losowania PlayStation®5
*Uczestnicy loterii muszą być graczami Genshin Impact.
*Jeśli nie śledzisz oficjalnego konta Genshin Impact na Facebooku (@Genshinimpact), nie będziesz mógł otrzymywać powiadomień o wygranej, a Twoje prawa do nagrody zostaną uznane za nieważne.
*Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące statusu zgłoszenia na wydarzenie oraz wyników losowania loterii.
*Ponieważ wydarzenie jest otwarte dla wszystkich użytkowników gry na całym świecie, jeśli nagroda nie może zostać dostarczona do regionu zwycięzcy z powodu problemów z pocztą, magazynem lub z innych powodów, zostanie przyznana karta upominkowa Amazon o równoważnej wartości.
*Prosimy zwrócić uwagę, że obecnie dane adresowe mogą być wypełnione tylko raz i nie mogą być zmienione po potwierdzeniu zgłoszenia.
*Prosimy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za problemy z siecią podczas komunikacji.
*Prosimy pamiętać, że ta aktywność może zostać odwołana lub zmieniona z powodu okoliczności łagodzących.
*Prosimy o zwrócenie uwagi na bezpośrednią wiadomość na Facebooku, ponieważ pojawi się w niej informacja o wygranej. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt na adres e-mail podany w wiadomości bezpośredniej w celu podania adresu wysyłki. Zwycięzcy nagród rzeczowych, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu jednego miesiąca od ogłoszenia zwycięzców, zostaną uznani za dobrowolnie rezygnujących z nagrody, a nagroda zostanie automatycznie anulowana.
*Czas dostarczenia nagrody będzie zależał od specyfiki logistyki międzynarodowej. Prosimy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia, uszkodzenia lub straty w procesie wysyłki.
Zwycięzcy nagród są zobowiązani do podania odpowiednich danych osobowych (szczegółowy zakres zbierania danych jest oparty na stronie wypełniania informacji), aby zapewnić, że nagrody rzeczowe mogą zostać rozdane w odpowiednim czasie. Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu wysłania nagród towarowych wygranych podczas tej imprezy. W przypadku jakiejkolwiek zmiany przeznaczenia danych osobowych użytkownika, skontaktujemy się najpierw z laureatami nagród, aby poprosić ich o zgodę na taką zmianę. Jeśli zdobywca nagrody nie poda wymaganych danych osobowych, nie będzie możliwe wydanie mu nagrody. Zapewnimy, że dane osobowe zwycięzców nagród nie zostaną uzyskane ani wykorzystane przez nieupoważnione osoby trzecie.

Źródło
Grafika: Ziomas