Poszukiwacz przygód Hughes jest entuzjastą Wind Glider. Podróżuje po świecie i wydaje się, że niedawno odkrył kilka doskonałych miejsc do szybowania…

W czasie trwania wydarzenia gracze mogą wykonywać wyzwania szybowania w próbie czasowej, aby wygrać Materiały do ​​podwyższania poziomu talentu, Primogemy, Morę i karty do EXP!

〓Czas trwania〓

2020-12-04 10:00:00 – 2020-12-14 03:59:59

〓Kto może wziąć udział?〓

Osiągnij Adventure Rank 20 lub wyższy i ukończ zadanie Hughesa Fly High.

〓Szczegóły wydarzenia〓

W wyzwaniu szybowcowym gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności latania w sumie na siedmiu różnych trasach.
W ciągu siedmiu dni każdego dnia odblokuje się jeden kurs. Poszukaj ikony na mapie, udaj się do punktu początkowego i wypełnij
wyzwanie, aby wygrać nagrody.
● W wyzwaniu szybowcowym dostępne są nowe techniki szybowania: Sprint i Ascend, które są dostępne tylko podczas samego wyzwania.
● Im szybciej ukończysz trasę, tym więcej insygniów zbierzesz i tym wyższy wynik uzyskasz na koniec wyzwania. Osiągaj docelowe wyniki, aby zdobywać medale i nagrody.
● Jeśli spędzasz zbyt dużo czasu na wyzwaniu lub lądujesz zbyt długo, zadanie nie powiedzie się i będziesz musiał je ponownie zrobić.
● Miernik postępu w punktacji wyzwania rejestruje tylko Twój rekord życiowy na danym kursie.
● Przed zakończeniem wydarzenia możesz podejmować wyzwania tyle razy, ile chcesz, aby poprawić swój najlepszy wynik.
● Ukończ nowe misje związane z wydarzeniem w Fading Star, aby otrzymać BEP.
(Wszystkie powyższe czasy są wyświetlane zgodnie z czasem serwera).
Uwaga: różne serwery mają różne czasy serwera. Gracze, zwróćcie uwagę na różnicę między czasami serwera a czasem w Państwa strefie czasowej w następujący sposób:

America: UTC-5
Europe: UTC+1
Asia: UTC+8
TW, HK, MO: UTC+8

Użytkownicy PlayStation® powinni przeczytać te często zadawane pytania, aby uzyskać więcej informacji, jeśli nie są Państwo pewni, na jakim serwerze znajduje się konto.

https://genshin.mihoyo.com/en/news/detail/5314