Good Hunter, Wangshu Inn oraz Wanmin Restaurant mają obecnie masę zamówień. Nie mają za to wystarczającej liczby pracowników aby podołać wszystkiemu, więc szukają pomocy.
Podczas trwania wydarzenia, wykonuj na czas dostawy jedzenia zamówionego u Sary z Good Hunter, Smiley Yanxiao z Wangshu Inn oraz Chef’a Mao z Wanmin Restaurant. W zamian otrzymasz różne nagrody, a po zakończeniu wszystkich zamówień danego dnia, zdobędziesz Primogemy!

Czas trwania wydarzenia
2020-12-11 10:00:00 – 2020-12-18 03:59:59

Wymagania
Zdobyty Adventure Rank 20

Szczegóły wydarzenia
Podczas trwania wydarzenia, Podróżnicy mogą przyjmować zamówienia na dostawę jedzenia w określonym czasie. Można je odebrać od  Sary z Good Hunter, Smiley Yanxiao z Wangshu Inn oraz Chef’a Mao z Wanmin Restaurant klikając w ikonę menu wydarzeń.
Jedzenie musi zostać doręczone w określonym czasie bez łamania dodatkowych zasad które zostaną określone indywidualnie dla konkretnego zamówienia. Możliwe będą reguły takie jak zakaz szybowania, wspinania się, otrzymywania obrażeń, biegania sprintem czy bycia pod wpływem elementu. Złamanie tych zasad spowoduje zniszczenie zamówienia, przez co Podróżnicy będą musieli zdobyć nową porcję jedzenia i ponowić próbę doręczenia.

Nagrody będę dostępne za każde zrealizowane zamówienie.
Za dostarczenie trzech zamówień w ciągu dnia, będą do wygrania Primogemy.

Do Battle Pass zostaną dodane nowe misje. Ukończ je, aby otrzymać dodatkowe punkty.
Dostępne będą 3 zamówienia dziennie, odświeżając się o 04:00.

 

Teyvat wypełniony jest po brzegi różnego rodzaju pysznymi potrawami. Zaczynając od Cebulowych Tostów z Good Hunter, przez Rybną Potrawkę z Wanim Restaurant, aż po Migdałowe Tofu z Wangshu Inn.  (¯﹃¯) Ostatnio, właśnie te restauracje otrzymały bardzo dużo konkretnych zamówień, jednak nie mają wystarczająco dużo pracowników aby podołać. To moment w którym pojawiacie się wy, Podróżnicy!

Realizujcie zamówienia na jedzenie, aby otrzymać Morę, Materiały do Ascendu postaci, punkty doświadczenia AR, kamyki do expienia broni, oraz oczywiście primogemy!
Dodatkowo do Battle Pass’a zostaną dodane nowe misje. Wypełnij je, aby otrzymać trochę punktów!


Dzięki waszemu wsparciu, Genshin Impact został nominowany do kateogrii “Best Mobile Game” oraz “Best Role Playing” podczas The Game Awards 2020.

W podziękowaniu za wsparcie od 12 do 15 grudnia, rozdamy wszystkim po 800 primogemów! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!

Uwaga: różne serwery mają różne czasy serwera. Podróżnicy, zwróćcie uwagę na różnicę między czasami serwera a czasem w Twojej strefie czasowej w następujący sposób:

America: UTC-5

Europe: UTC+1

Asia: UTC+8

TW, HK, MO: UTC+8

Użytkownicy PlayStation® powinni przeczytać FAQ aby uzyskać więcej informacji jeśli nie są pewni, na jakim serwerze znajduje się ich konto.

https://genshin.mihoyo.com/en/news/detail/5314
Autor miniaturki: freya
Tłumaczenie: Zdechły Ślimak