Święto Latarni w Liyue już za pasem, a konkurs artystyczny „A Sea of Lights (tłum. Morze świateł)” zaraz się zacznie! Opublikujcie swoje prace, aby mieć szansę na zdobycie nagród w postaci Primogemów, a także rocznej subskrypcji na wszystkie aplikacje Adobe, CLIP STUDIO PAINT i Adobe Photoshop!

〓 Jak wziąć udział 〓

 1. Zgodnie z kryteriami przesyłania prac, Podróżnicy muszą stworzyć pracę artystyczną na temat „Morza Świateł”. Nie ma ograniczeń co do stylu.
 2. Podróżnicy będą musieli opublikować swoje prace w sekcji Billboards na stronie społeczności Genshin Impact (HoYoLAB) z dopiskiem „A Sea of Lights”.

Spełnienie tych dwóch punktów jest konieczne do wzięcia udziału~

〓 Czas Trwania Wydarzenia 〓

Przesyłanie prac: 17/02 17:00 – 24/02 16:59 (czas środkowoeuropejski)

Ocenianie prac przez sędziów: 25/02 – 10/03

Głosowanie: 18/02 17:00 – 5/03 16:59 (czas środkowoeuropejski)

Liczenie głosów: 8/03 – 10/03

Wyniki: 11/03 – 16/03

Wydawanie nagród: Po 17/03

〓 Nagrody 〓

Złoty medal (5 zwycięzców)

10 000 Primogemów, wszystkie aplikacje Adobe (roczna subskrypcja)

Srebrny medal (10 zwycięzców)

5000 Primogemów, Adobe Photoshop (roczna subskrypcja)

Brązowy medal (15 zwycięzców)

3000 Primogemów, CLIP STUDIO PAINT EX (roczna subskrypcja)

Wyróżnieni przez sędziów (30 zwycięzców)

1000 Primogemów, CLIP STUDIO PAINT PRO (roczna subskrypcja)

Wyróżnieni przez społeczność (30 zwycięzców)

1000 Primogemów

* Zdobywcy złotego, srebrnego i brązowego medalu oraz wyróżnieni przez sędziów zostają wyłonieni podczas oceniania prac przez sędziów. Reszta zwycięzców zostanie wyłoniona z głosowania.

* 5 prac może zostać przesłanych z jednego konto HoYoLAB. Każda przesłana praca kwalifikuje się do nagrody.

* Aby pomóc naszemu zespołowi rozdać poprawnie wyżej wymienione nagrody wymagamy podpięcia swoich adresów email do konta miHoYo.

 

〓 Kryteria przesyłania prac 〓

 1. Ukończone prace powinny być wysokiej jakości. Szkice i niedokończone prace nie będą brane pod uwagę.
 2. Przy przesyłaniu prac, Podróżnicy powinni załączyć zdjęcia pracy będącej w trakcie wykonywania (projekty, szkice, itp.) jako dowód ukończenia.
 3. Z wyjątkiem podpisu autora, na ukończonej pracy nie mogą występować litery, ani słowa.
 4. Podróżnicy powinni nadać tytuł swojej pracy (proszę załączyć go w tytule postu). W opisie, Podróżnicy powinni pokrótce nakreślić inspiracje i znaczenie stojące za ich pracą, jak i czas spędzony na tworzeniu tej pracy.
 5. Podróżnicy powinni podpisać się w dowolnym z czterech rogów pracy (proszę wyłączyć funkcję znaku wodnego jak pokazane na obrazku poniżej).

* Aby uczestnictwo obowiązywało, Podróżnicy muszą spełnić wszystkie pięć kryteriów.

〓 Zasady 〓

 1. Podróżnicy powinni trzymać się tematu „Morze Świateł” podczas tworzenia pracy. Nie ma ograniczeń co do stylu (jednak zdjęcia wykonane w grze, zdjęcia prawdziwych ludzi oraz poprzednio wysłane prace nie będą brane pod uwagę)
 2. Zgłoszenia powinny być w formacie JPG, PNG lub GIF i mieć mniej niż 10 MB.
 3. Uczestnicy mogą opublikować maksymalnie 5 zgłoszeń, gdzie każde zawiera dokładnie jedną pracę. Ta praca nie może być wysłana więcej niż raz, dodatkowe zgłoszenia tej samej pracy nie liczą się do nagrody. Natomiast autorzy prac mogą wygrać więcej niż jedną nagrodę.
 4. Następujące prace będą usuwane przez nasz zespół: prace zawierające treści naruszające nasze zasady społeczności, plagiaty prac innych artystów, prace nie mające nic wspólnego z Genshin Impact, prace mające na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek lub zdyskredytowanie gry lub jej postaci.
 5. Podróżnicy powinni brać udział w konkursie zgodnie z krokami opisanymi powyżej w [Jak wziąć udział]. W każdym z następujących przypadków, zgłoszenie będzie nieważne:
  i) Zgłoszenia nie zostaną opublikowane w ustalonym przedziale czasowym (17/02 17:00 – 24/02 16:59 (czas środkowoeuropejski))
  ii) Zgłoszenia są opublikowane w złym dziale
  iii) Zgłoszenia mają zły temat
  iv) Zgłoszenia są opublikowane jako odpowiedź do głównego postu
 6. Jeśli poprawnie zgłoszona praca uczestnika została zgłoszona i uznana jako plagiat pracy innego autora podczas etapu publikacji wyników, jego nagrody zostaną unieważnione przez oficjalny zespół Genshin Impact ds. społeczności HoYoLAB. Konto HoYoLAB uczestnika zostanie zablokowane, a prawo do uczestnictwa w przyszłych konkursach zostanie odebrane.
 7. Oficjalnemu zespołowi Genshin Impact ds. społeczności HoYoLAB przysługuje prawo do ostatecznej interpretacji zasad konkursu.

źródło |  tłumaczenie: Ziomas