Podróżnicy!

Festiwal Windblume tuż tuż, więc startujemy z wydarzeniem na TikToku. Wyślij nam swoje autorskie filmiki i weź udział w konkursie. Do wygrania wspaniałe nagrody pieniężne i gadżety z Genshin Impact!

Jak dołączyć

1. Stwórz krótki, fanowski filmik o tematyce związanej z Genshin Impact „Windblume Festival”. Format nie ma znaczenia, jednak jego długość nie może przekroczyć 45s.

2. Umieść swoją pracę TikToku i @teyvatcurator z hashtagami #GenshinImpact i #Genshinshorts.

Tak długo jak twój film jest zgodny z powyższymi regułami, tyle wystarczy, aby dołączyć do wydarzenia.

Czas trwania

Nadsyłanie filmów: 17 marca 15:00 – 7 kwietnia 16:59 (UTC+1).

Wybór filmów: 26 marca, 2 kwietnia, 9 kwietnia.

Ostateczne wybory: 8 kwietnia – 21 kwietnia.

Publikacja wyników: 22 kwietnia – 28 kwietnia.

Wysyłka nagród: po 29 kwietnia.

Nagrody

Nagrody główne:

Złoto (5 zwycięzców)

400 $

Srebro (10 zwycięzców)

300 $

Brąz (15 zwycięzców)

200 $

Poza podium (30 zwycięzców)

100 $

Nagrody dodatkowe:

Wybór tygodnia (różni zwycięzcy)

Losowa akrylowa figurka z Genshin Impact ×3

*Podczas wydarzenia konto @teyvatcurator będzie raz w tygodniu wybierać kilka znacząco wyróżniających się zgłoszeń i będzie publikować je na stronie głównej wydarzenia 26 marca, 2 kwietnia i 9 kwietnia. Wytypowani w ten sposób gracze mają szansę otrzymać dodatkowe gadżety z Genshin Impact.

*Zwycięzcy złoci, srebrni, brązowi, a także ci, którzy nie załapali się na podium zostaną wyłonieni w trakcie ostatecznych wyborów. Rozpatrzenie zwycięzców głównych odbywa się niezależnie od udziału w selekcji tygodniowej.

*Istnieje limit 5 zgłoszeń na jedno konto TikToka. Każda praca kwalifikuje się maksymalnie do jednej nagrody końcowej.

*Po ogłoszeniu ostatecznych wyników skontaktujemy się ze zwycięzcami poprzez wiadomość prywatną. Upewnij się, czy masz włączoną funkcję wiadomości prywatnych – inaczej nie będziemy wiedzieć, gdzie wysłać nagrodę.

*Zwycięzcy którzy nie skontaktują się z nami w ciągu miesiąca od ogłoszenia wyników zostaną uznani za dobrowolnie rezygnujących z nagrody.

*Ze względu na różne przepisy prawno-podatkowe w niektórych regionach wysyłka może wiązać się z dodatkowymi opłatami. Koszta te poniesie zdobywca nagrody.

*Ze względu na śmie… znaczy się, pandemię COVID-19 fizyczne dostarczenie nagród do pewnych regionów może być utrudnione. W takim przypadku omówimy alternatywny sposób przekazania nagrody ze zwycięzcami, których ten problem będzie dotyczyć.

Zasady

1. Stwórz krótki, fanowski filmik o tematyce związanej z Genshin Impact „Windblume Festival”. Format nie ma znaczenia, jednak jego długość nie może przekroczyć 45s. Praca musi zostać wysłana po 17 marca 2021, 17:00 (UTC+1).

2. Uczestnicy mogą przesłać do 5 zgłoszeń. Każde zgłoszenie może zawierać tylko jeden film. Ta sama praca nie może zostać zgłoszona więcej niż raz, jedna praca ma szansę wygrać tylko jedną nagrodę końcową. Sam twórca może wygrać więcej niż jedną nagrodę końcową, a ta sama praca może dostać zarówno nagrodę końcową jak i tygodniową.

3. Ta sama praca może wygrać tygodniową nagrodę selekcyjną, jak i nagrodę końcową. Zdobycie nagrody końcowej nie wpływa na szanse na wygranie nagrody końcowej.

4. Uznane za nieważne zostaną prace o następującym charakterze: plagiat lub przywłaszczenie sobie pracy innego artysty, niezwiązane z Genshin Impact lub festiwalem Windblume, reklamowe, rozsiewające plotki, dyskredytujące grę i/lub postacie z gry oraz naruszające politykę treści platformy.

5. W trakcie udziału w tym wydarzeniu postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w sekcji „Jak dołączyć”. Prace nieprawidłowo opublikowane na platformie, opublikowane bez odpowiednich tagów oraz te umieszczone w sekcji komentarzy nie będą brane pod uwagę.

6. Jeśli zwycięska praca zostanie oznaczona jako plagiat lub praca innego artysty na etapie ogłaszania wyników lub po zakończeniu wydarzenia, jego wygrana zostaje unieważniona przez oficjalny zespół społeczności Genshin Impact oraz zostanie odebrane prawo uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach społecznościowych.

7. Oficjalny zespół społeczności Genshin Impact zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu wydarzenia.

Uwaga, Podróżnicy zgłaszają swoje prace jako uczestnicy wydarzenia, zaś prawa autorskie pozostają ich. Organizatorowi przysługują następujące prawa:

Organizator posiada niewyłączne prawa do wykorzystania nadesłanych prac. Przy zamieszczeniu informacji o oryginalnym autorstwie organizatorowi przysługuje prawo do nieodpłatnego korzystania z zamieszczanych prac, wliczając w to wyświetlenia na stronach internetowych, platformach społecznościowych, wystawach offline itp.

Uczestnicy nie mogą udostępniać tych prac innych podmiotom trzecim bez uprzedniej zgody organizatora.

Dopiski od tłumacza:

1. Akrylowa figurka (wybór tygodniowy) prawdopodobnie zbliżona wyglądem do tej z givewaya Orchidii.

2. Nie polecam w filmiku używać języka polskiego. Przypominam, że to konkurs międzynarodowy, nie sądzę, by ktoś z jury znał nasz język.

źródło