W Liyue, Ji Tong rozmyśla nad pozornie wadliwą Kamerą. Miał nadzieję, że owa kamera pozwoli mu nadać jego zdjęciom jakiś szczególny i charakterystyczny klimat, lecz wydaje się, że jedyna rzecz, jaką produkuje ta Kamera, to kolorowe bzdury.

  Pomóż mu dojść do sedna problemu! Weź jego Kamerę i sfotografuj kilka charakterystycznych i kolorowych scen. Ji Tong z chęcią przyjmie twoje zdjęcia i nagrodzi cię za to!. W trakcie wydarzenia zbierz 5 różnych kolorów i wymień je na “Fortune Trove”W nich Ji Tong przygotował nagrody takie jak: Primogemy, Hero’s Wit, Mystic Enhancement Ore i do tego wszystkiego jeszcze Mora!
Pamiętaj jednak, że w trakcie trwania wydarzenia możesz maksymalnie wymienić 8 “Fortune Trove

〓Czas trwania wydarzenia〓

Czas na wykonywanie zdjęć: Po aktualizacji 1.3 – 10/02/2021 03:59 (Czas serwera)

Czas na wymienienie zdjęć na nagrody: Po aktualizacji 1.3 – 13/02/2021 03:59 (Czas serwera

〓Wymagania〓

Adventure Rank 20 lub wyższy
Ukończone zadanie Ji Tonga: “Kurious Kamera”

Przewodnik po wydarzeniu

Porozmawiaj z Ji Tongiem w Liyue Harbor, by zdobyć gadżet “Kurious Kamera”
Po wyekwipowaniu kamery (znajduje się w sekcji gadżetów w ekwipunku) podążaj za instrukcjami i rób zdjęcia obiektów, aby otrzymać różnokolorowe zdjęcia.
Podczas robienia zdjęć, możesz przybliżać, oddalać, zmieniać kąt robienia zdjęcia po to by twój cel był idealnie w ramce.
Zatrzymaj na chwilę kamerę na wybranym obiekcie a zdjęcia zrobi się automatycznie.

(Hmm… coś nie tak z kamerą? Kolor zdjęcia różni się od koloru obiektu, którego sfotografowałeś)
Nie wiesz czego robić zdjęcia? Być może podróżnicy mogą znaleźć inspirację w archiwach na temat materiałów i żywych istot…

Wskazówka: Pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznej odległości od potworów w trakcie robienia im zdjęć…!

“Kurious Kamera”może być także używana w trybie współpracy (Co-op) więc podróżnicy mogą razem próbować znaleźć obiekty godne sfotografowania~
Podróżnicy mający lekkie problemy z zdobywaniem zdjęć o odpowiednim kolorze mogą zamieniać się przyjaciółmi! Podczas 7 dni trwającego wydarzenia podróżnicy otrzymają możliwość zrobienia 10 zdjęć na dzień i tymi zdjęciami mogą wymieniać się ze swoimi przyjaciółmi.

Na stronie wymiany zdjęć w wydarzeniu, wybierz ikonę swojego przyjaciela w zakładce Gift, by wysłać mu zdjęcie. W zakładce Receive możesz odbierać zdjęcia wysłane do ciebie przez innych. Jednak nie zapomnijcie, że robienie zdjęć nie będzie możliwe od 11.02 03:59 do 13.02 03:59. Jednakże podróżnicy wciąż w tym czasie będą mogli wymieniać się zdjęciami, by upewnić się, że wszyscy będą w stanie odebrać nagrody.
Możesz posiadać maksymalnie 50 nieużywanych zdjęć, jeśli przekroczysz tę liczbę, zdjęcia będą usuwane w kolejności takiej, w jakiej zostały zrobione (zaczynając od najwcześniejszego nieużywanego zdjęcia). Po zakończeniu wydarzenia, wszystkie zdjęcia zostaną usunięte, aczkolwiek po ukończeniu misji “Perfect Shot” można będzie zdobyć gadżet “Special Kamera”dzięki któremu nasze zdjęcia będą miały specjalne kolory.

Miłego fotografowania podróżnicy! Oczekujcie następnych wydarzeń!