〓Jak zaktualizować grę〓

PC:

 Gdy funkcja wczesnej instalacji będzie już dostępna, najpierw będzie trzeba zaktualizować program uruchamiający grę (klienta). Po jego aktualizacji pojawi się przycisk “Game Pre-Installation” po lewej stronie od przycisku “Launch. Kliknij “Game Pre-Installation”, aby pobrać najnowsze pliki dotyczące nowej aktualizacji.

Po zakończeniu wczesnej instalacji, gdy dostępna będzie już nowa wersja gry, otwórz program uruchamiający grę i kliknij przycisk “Update”, aby zainstalować wcześniej pobrane już pliki.
Jeśli jednak pobieranie plików nie zostało w pełni ukończone, zostanie wznowione po kliknięciu w przycisk “Update”.

Telefony z systemem iOS i Android:

Metoda 1: Podróżnicy mogą rozpocząć wcześniejsze pobieranie plików postępując zgodnie z tą ścieżką:
Paimon Menu > Settings > Other > Pre-Install Resource Package

Metoda 2: Podróżnicy mogą także rozpocząć wcześniejsze pobieranie plików klikając ikonę “Pre-Install Resource Package” w lewym dolnym rogu ekranu logowania.

iOS: Gdy nowa wersja zostanie wypuszczona należy udać się do App Store i kliknąć przycisk “Aktualizuj”.

Android: Użytkownicy tego systemu mogą wejść do gry i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, bądź udać się do Sklepu Play i kliknąć “Aktualizuj”

Użycie funkcji wcześniejszego pobrania plików nowej aktualizacji zmniejszy czas jaki gra poświęci na aktualizację  gdy nowa wersja gry zostanie wypuszczona, nawet jeśli wcześniejsze pobieranie plików nie zostało do końca ukończone.

 

Tłumaczenie: