Witajcie Podróżnicy~
Po dołączeniu do platform Razer Gold i Silver w grudniu 2020 r., miHoYo i Razer z radością ogłaszają nową współpracę!

Aby uczcić to ogromne wydarzenie, miHoYo i Razer połączyły siły, aby opracować sprzęt do gier pod wspólną marką, a także inne usługi wsparcia produktów, takie jak niestandardowy profil THX w grze, który umożliwi graczom jeszcze bardziej zanurzyć się w fantastycznym świecie Teyvatu.

Już tym miesiącu Podróżnicy mogą spodziewać się nowych produktów Razer w edycji Genshin Impact, takich jak: Razer DeathAdder V2 Pro Ergonomic Wireless Gaming Mouse, Razer Iskur X Ergonomic Gaming Chair i Razer Goliathus Speed ​​Soft Gaming Mouse Mat – Medium.

Aby upamiętnić to wydarzenie, każdy produkt pod wspólną marką będzie zawierał dodatkowy kod prezentowy, który będzie można wymienić na dodatkowe nagrody w grze! Uważajcie, żeby tego nie przegapić~

Aby jeszcze bardziej zwiększyć przeżycia, Razer oferuje również profile gier THX, które można zmieniać i dostosować za pomocą aplikacji THX Spatial Audio. Profile są dostępne na PC i kompatybilne ze wszystkimi zestawami słuchawkowymi do gier dla Genshin Impact. Aplikacja THX Spatial Audio została zaprojektowana w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku przestrzennego 7.1 z precyzyjną dokładnością pozycjonowania. Zapewnia realistyczną akustykę, która wyraźnie odzwierciedla środowisko gry. Ta funkcja może pomóc Podróżnikom doświadczyć bardziej wciągającej i płynnej rozgrywki w obliczu trudnych wyzwań w grze.

Aby uzyskać więcej informacji na temat współpracy miHoYo i Razer, odwiedź poniższy link: rzr.to/genshin-impact

Źródło