Drodzy podróżnicy, natywna wersja Genshin Impact na PlayStation 5 jest już dostępna do pobrania! Odwiedź oficjalną stronę Genshin Impact i kliknij HOME> „PS5 | PS4”, aby przejść do strony produktu Genshin Impact w PlayStation Store, gdzie można dowiedzieć się więcej o grze, a także ją pobrać. Możecie także przejść bezpośrednio do PlayStation Store i wyszukać „Genshin Impact”, aby pobrać grę.

Ze względu na różnicę czasu w różnych regionach i inne czynniki, rzeczywisty czas, w którym gra jest dostępna będzie do pobrania, może się nieznacznie różnić w zależności od regionu. Śledź nasze oficjalne media społecznościowe, aby uzyskać najnowsze informacje.

Do pobrania na stronie produktu PlayStation:
>>Tutaj<<


Paimon przygotowała również dla was serię pytań i odpowiedzi, aby odpowiedzieć na obawy Podróżników w oparciu o ostatnie opinie:

Pytanie 1: Czy mój postęp w grze i dane z systemu PlayStation 4 zostaną zachowane w systemie PlayStation 5?

Odpowiedź: Tak! Podróżnicy mogą używać swojego konta PSN, aby zalogować się do Genshin Impact na systemie PlayStation 4 i PlayStation 5. Dane w grze są takie same w obu systemach, a postępy są wspólne dla wszystkich systemów. Podróżnicy mogą śmiało kontynuować swoją przygodę.

Pytanie 2: Czy Genshin Impact na PlayStation 5 nadal nie może udostępniać moich postępów na różnych platformach między PC / telefonem komórkowym a PlayStation 5?

Odpowiedź: Obecnie dane z systemu PlayStation 5 nie są dostępne  na PC / telefonie komórkowym. Jednak użytkownicy systemów PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą również cieszyć się trybem współpracy, podobnie jak użytkownicy komputerów PC i urządzeń mobilnych!


Pytanie 3: Jakie są nowe funkcje wersji na PlayStation 5 i jakie są ulepszenia w porównaniu z poprzednią wersją?

Odpowiedź: Podróżnicy, kliknijcie poniższe łącze, aby dowiedzieć się więcej o doskonałej grafice i wydajności Genshin Impact na PlayStation®5 od zespołu programistów miHoYo!

 

https://www.youtube.com/watch?v=56kD6AC6SlE

 

Niestety film nie jest dostępny w języku Polskim

 

* Aktualizacja wersji zostanie przeprowadzona na wszystkich serwerach po udostępnieniu pobierania. Szacuje się, że konserwacja zajmie 5 godzin. Prosimy podróżników, którzy ukończyli pobieranie, o cierpliwość. Po zakończeniu aktualizacji Podróżni mogą wskoczyć w niesamowitą grę na PlayStation 5.

Źródło