Podczas patrolowania lasu trzeba być odważnym i ostrożnym.

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
08/19/2022 12:00 – 08/24/2022 23:59 (UTC +8)

〓Wymagania〓
Adventure Rank 10 lub wyższy

〓Szczegóły〓
1. Podczas wydarzenia podążaj za strażnikami, aby odkryć anomalie w lesie deszczowym. Ukończ kontrolę trzech stref leśnych, aby otrzymać przedmioty w grze jako nagrody.
2. Kliknij dzienniki patroli leśnych, aby sprawdzić jak wyglądały strefy leśne w przeszłości i porównaj obecną scenę ze zdjęciami w dziennikach, aby odkryć anomalie.
3. Po ukończeniu wszystkich patroli, udostępnij wydarzenie, aby uzyskać tapetę z wydarzenia.

〓Nagrody〓
40 primogemów

〓Uwagi〓
1. Prosimy o zalogowanie się do wydarzenia za pomocą konta HoYoverse i wybranie odpowiedniej postaci w Genshin Impact, aby wziąć udział. To zagwarantuje, że Twoje nagrody będą mogły być wysłane i odebrane poprawnie.
2. Tapeta eventowa nie będzie dostępna po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o odebranie jej w odpowiednim czasie.
3. Po ukończeniu misji patrolowych, nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagród na czas.

Podczas wydarzenia użyj tematu #Forest Rangers, aby wziąć udział w dyskusji, a będziesz miał szansę na zdobycie specjalnego prezentu!

[Czas trwania wydarzenia]
19 sierpnia 2022 – 24 sierpnia 2022 23:59

Wyniki: Lista zwycięzców zostanie zaktualizowana w tym poście eventowym 1 września.

[Jak wziąć udział]

Podziel się zrzutami ekranu z anomalii, które napotkałeś w lesie deszczowym pod tematem #Forest Rangers, a zostaniesz uznany za pomyślnie dodanego uczestnika.

[Nagrody za wydarzenie]
Spośród wszystkich postów, które pomyślnie wzięły udział w dyskusji tematycznej, wybierzemy losowo 15 Podróżników, którzy otrzymają Azhdaha Hangable Mini Plushie.


Źródło