Natknąwszy się przypadkowo na siedzibę adepta, z zaskoczeniem odkrywasz …

Witamy na Hilidream Camp! Poprowadź Hilichurle do tworzenia mebli i zdobywaj Primogemy, meble i nagrody w grze!

 

>>Kliknij aby wejść<<

 

〓Czas trwania wydarzenia〓

21.04.2021 13:00 – 27.04.2021 23:59 (UTC +8)

〓Dostępność〓

Adventure Rank 10 lub wyższy

〓Szczegóły rozgrywki〓

Podczas wydarzenia Podróżnicy mogą tworzyć meble, używając kombinacji dowolnych trzech z czterech rodzajów materiałów. Po odblokowaniu określonej ilości wyposażenia możecie odebrać Primogemy i elementy wyposażenia w grze jako nagrody.

Podróżnicy mogą również umieszczać i ustawiać odblokowane meble na ekranie Room Interior w dowolny sposób.

 

〓Nagrody za wydarzenie〓

★ Nagrody rzemieślnicze

Za każdym razem, gdy wytwarzanie wyposażenia zostanie zakończone, otrzymasz nagrodę w grze. Wielkość nagrody zależy od wyniku procesu wytwarzania.

★ Wszystkie nagrody

Po odblokowaniu określonej liczby elementów wyposażenia możesz odebrać odpowiadające im nagrody. W ten sposób możesz zdobyć 120 Primogemów, wyposażenie „Pine Folding Screen: Billowing Sails” oraz wyposażenie „Cloudy Haze Bed”.

Nagrody za gromadzenie odblokowanych mebli należy odebrać ręcznie. Nagród nie można odebrać po zakończeniu wydarzenia, więc pamiętajcie, aby odebrać je na czas.

* Nagrody w grze (z wyłączeniem wyposażenia) są dostarczane pocztą w grze. Poczta jest ważna przez 30 dni, więc pamiętajcie, aby odebrać ją na czas.

* Nagrody w postaci wyposażenia „Pine Folding Screen: Billowing Sails” i „Cloudy Haze Bed” zostaną dostarczone osobno pocztą w grze po 29 kwietnia 12:00 (UTC + 8).

* Nagrody w postaci wyposażenia będą dostępne w przyszłości innymi metodami w grze. Czekajcie cierpliwie, podróżnicy ~

 

〓Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę〓

  1. Możecie wytwarzać wiele rzeczy z tego samego materiału. Kolejność dodawania materiałów nie wpływa na dokładność kombinacji.
  2. Każda pierwsza próba tworzenia w ciągu dnia nie wymaga czasu (odświeża się o 00:00 każdego dnia zgodnie z czasem twojego serwera). Ale od drugiej próby będziecie musieli poczekać określony czas na ukończenie tworzenia:

 

Dzienna próba wytworzenia Czas wymagany do ukończenia
Pierwsza próba Nie wymaga czasu
Druga próba 1 minuta
Trzecia i kolejne próby 3 minuty


* Po opuszczeniu strony wydarzenia licznik czasu będzie kontynuował normalne odliczanie.

 

  1. Jedynym sposobem na zdobycie materiałów jest wykonywanie zadań eventowych. Wybierz opcję Get More Materials, aby otworzyć listę zadań.
  2. Dla każdego typu wyposażenia istnieje ustalona schematyczna kombinacja. W niewielkiej liczbie przypadków schematyczna kombinacja może skutkować dziwnym produktem…
  3. Po rozpoczęciu tworzenia wyposażenia nie można anulować procesu ani odzyskać zużytych materiałów.

 

* To wydarzenie internetowe ma charakter wyłącznie rozrywkowy. Nie oznacza to żadnych powiązanych funkcji rozgrywki w Genshin Impact.

źródło