Witajcie, Podróżnicy~

HoYoWiki Genshin Impact jest oficjalnie gotowa dla wszystkich!
Zapoznajmy się z nią wspólnie~.

Czym jest Genshin Impact HoYoWiki:
Genshin Impact HoYoWiki to baza danych gry opublikowana przez HoYoLAB i stworzona wspólnie ze społecznością graczy, która może pomóc Podróżnikom w przeglądaniu i zapisywaniu informacji o świecie Teyvat w dowolnym momencie.

>> Kliknij, aby wejść do Genshin Impact HoYoWiki <<

W obecnej wersji Genshin Impact HoYoWiki możesz odkrywać i przeglądać wpisy w następujących pięciu działach: Archiwum postaci, Archiwum broni, Archiwum artefaktów, Wrogowie i potwory oraz Materiały.
Jeśli chcesz przejrzeć zapiski z Teyvat i informacje o przyjaciołach, których spotkałeś na swojej drodze, HoYoWiki pomoże ci bez względu na czas i miejsce.

Kategoria Filtru

Mobilnie:

PC:

Dane wejściowe
Mobilnie:

PC:

Tworzenie i udoskonalanie HoYoWiki Genshin Impact:

Baza wpisów jest długotrwałym procesem budowy, a ulepszanie HoYoWiki Genshin Impact nie jest możliwe bez wspólnego wysiłku wszystkich Podróżników.

W późniejszych wersjach HoYoWiki będzie otwarte do edycji dla Podróżników, którzy są pasjonatami Genshin Impact i dobrze znają się na dokumentacji, aby wspólnie ją budować.
Zainteresowani Podróżnicy powinni być na bieżąco informowani o kolejnych ogłoszeniach dotyczących HoYoWiki Genshin Impact.
Podróżnicy, dowiedzcie się wszystkiego o Genshin Impact na HoYoWiki~.

Źródło

Grafika: Ziomas