Czas trwania wydarzenia (UTC+8):

2 września 2021 r. 00:00 – 13 września 2021 r. 23:59
Wyniki: 24 września

Jak wziąć udział:

1. Weź udział w wydarzeniu “Hyakunin Ikki” i nagraj filmik, w którym pomyślnie ukończyłeś wyzwanie.
2. Kliknij przycisk “Post Video” na stronie ze szczegółami wydarzenia, aby przesłać swoje dzieło.
3. Udział podróżnika zostanie uznany za pomyślny po wykonaniu dwóch powyższych kroków~.

Kryteria składania wniosków:

1. Nagranie wideo musi pokazywać UID z gry, a treść wideo musi być związana z wydarzeniem “Hyakunin Ikki”, w tym, ale nie tylko, strategia walki, kreatywna rozgrywka itp. Zaleca się zamieszczenie filmu na YouTube z tagiem #HyakuninIkki.
2. Na jedno konto HoYoLAB można przesłać pięć prac. Każde zgłoszenie może składać się z maksymalnie jednego filmu.
3. Prace o następującym charakterze będą uznawane za nieważne: te, których treść narusza Zasady Społeczności, te, które plagiatują lub oszukują pracę innych twórców, te, które nie mają żadnego związku z Genshin Impact lub “Hyakunin Ikki”, prace, które zawierają jakąkolwiek formę reklamy oraz te, które mają na celu rozprzestrzenianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry lub jej bohaterów.
4. Podróżnicy powinni uczestniczyć w imprezie zgodnie z krokami opisanymi w punkcie Jak uczestniczyć. W każdym z poniższych przypadków uczestnictwo zostanie uznane za nieważne:
i) Zgłoszenia wykraczają poza wyznaczony okres czasu (UTC+8) lub są zamieszczane poza społecznością Genshin Impact (HoYoLAB).
ii) Zgłoszenia nie zostaną opublikowane na stronie wydarzenia związanego z przesyłaniem zgłoszeń.

Nagrody:

Challenge Bundle (Primogemy ×1,000, stylizowane na Slime Paradise nagrody rzeczowe (Parasol + Teczka na dokumenty + Ręcznik)) x5
Booster Bundle (Primogemy ×500, stylizowany Slime Paradise- Parasol)x10 Lucky Bundle (stylizowany Slime Paradise ręcznik) ×20

Uwagi:

1.Podróżni proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ za ich pośrednictwem będą wysyłane informacje o wygranych nagrodach. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
2. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem wypełnić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy Podróżnicy nie wypełnili swojego UID po ogłoszeniu wyników, zostanie to uznane za rezygnację z nagrody Primogems.
3. Biorąc udział w tym wydarzeniu, użytkownicy przyznają miHoYo prawo do rozpowszechniania treści swoich zgłoszeń online lub offline. Zespół Genshin Impact może od czasu do czasu opublikować niektóre wyróżniające się prace na HoYoLAB, dodając je do wyróżnionych postów i rekomendacji na stronie głównej. Wyróżnione lub polecane prace nie są związane z nagrodami w konkursie. Nagrody są przyznawane na podstawie końcowych wyników oceny. Twórcy treści zachowują prawo do umieszczania swoich nazwisk w zgłoszeniach.

FAQ:

Q1: Czy użytkownicy PlayStation mogą wziąć udział w wydarzeniu?

A1: Tak, możesz połączyć swoje konto zgodnie z poniższym ogłoszeniem:
https://www.hoyolab.com/genshin/article/533197

Źródło

Grafika: Ziomas
Korekta: Orchidia92