Podczas wydarzenia podróżnicy mogą udać się do domeny wydarzenia i rzucić wyzwanie nigdy wcześniej nie widzianym Pure Hypostases, aby zebrać punkty.

Gdy łączny wynik osiągnie określoną wartość, możesz odebrać ekskluzywny dla wydarzenia styl wizytówki „Celebration: Hypostasis” oraz inne nagrody. Za pierwszym razem, gdy ukończysz wyzwanie, otrzymasz także Primogemy.

〓Czas trwania〓

2021/01/16 10:00:00 – 2021/01/31 03:59:59

〓Kto może wziąć udział?〓

Adventure Rank 20 lub wyższy.

〓Szczegóły wydarzenia〓

● Po rozpoczęciu wydarzenia nowe wyzwanie będzie odblokowywane każdego dnia aż do siódmego dnia, kiedy to wszystkie wyzwania zostaną odblokowane.

● Przed rozpoczęciem wyzwań możesz wybierać spośród różnych poziomów trudności i wariacji, które mają specjalne efekty bitewne. Ilość punktów otrzymanych za zaliczenie wyzwania zależy od wybranej Wariacji i poziomu trudności.

● Podróżni mogą wziąć udział w wyzwaniu w pojedynkę lub w trybie współpracy.

● Podczas wydarzenia Podróżni mogą wielokrotnie rzucać wyzwanie temu samemu etapowi, aby spróbować ustanowić nowy rekord. Twój łączny wynik to suma Twoich najlepszych wyników na wszystkich etapach wyzwania. Kiedy łączny wynik osiągnie określoną liczbę, możesz odebrać odpowiednie nagrody.

( przykład: Podróżnik zdobywa 600 punktów w wyzwaniu „Violet Lightning Concerto” oraz 1200 punktów w „Storm Butterly Intermezzo” Podróżnik próbuje poprawić wynik pierwszego wyzwania, jednak zdobywa tym razem tylko 500 punktów. Jego suma, to nadal 600+1200, czyli 1800*, gdyż do eventu liczą się najwyższe wyniki )

* – kiedy event się zakończy, punkty zostaną usunięte i nie będzie można dalej odebrać nagród! Także nie zwlekajcie i odbierzcie nagrody w odpowiednim czasie podczas eventu!

Oczekujcie jutrzejeszego maila w grze, informującego o starcie eventu, mówiącego na temat pierwszego wyzwania „Violet Lightning Concerto”. Do zobaczenia!

※ Po zakończeniu wydarzenia Twoje zgromadzone punkty zostaną utracone i nie będziesz mógł odebrać więcej nagród. Pamiętaj, aby odebrać nagrody na czas.

(Wszystkie powyższe czasy są wyświetlane zgodnie z czasem serwera).

źródło