〓Czas trwania wydarzenia〓
2021/01/16 10:00 – 2021/01/31 03:59 (Czas serwera)

〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 albo wyżej

〓Szczegóły〓
Po rozpoczęciu wydarzenia, każdego dnia dostaniemy nowe wyzwanie. Podróżnicy zostaną powiadomieni kiedy rozpocznie się cała zabawa. Wyzwania będzie można podejmować samodzielnie bądź w trybie co-op.
Przed rozpoczęciem walki, będziemy mogli wybrać trudność pojedynku oraz specjalne efekty w walce. Im trudniejsza walka, tym więcej punktów będziemy mogli zdobyć. Punkty z kolei będziemy mogli wymienić na dodatkowe nagrody.

Zasady Specjalnych efektów:
Są to czynniki które mają wpływ na poziom trudności wyzwania, co przekłada się na ilość punktów które możemy zdobyć. Dostępne są zarówno opcje które wzmacniają przeciwników, jak i te wzmacniające nasze postacie. Te pierwsze zwiększają ilość zdobywanych punktów, kiedy te drugie zmniejszają ich liczbę. Na początku wyzwania możemy wybrać odpowiadające nam opcje – czy to uprościć czy utrudnić sobie walkę. Aby rozpocząć musicie wybrać którąś z opcji. Dodatkowo każde wyzwanie będzie zawierać różne bonusy dla różnych postaci, które będą zadawać zwiększony DMG. W trybie kooperacji wzmocnienia są dzielone na wszystkich Podróżników.

 

〓Nagrody〓

Primogemy zdobędziemy przy pierwszym ukończeniu wyzwania na jakimkolwiek poziomie trudności. Punkty eventowe z kolei zdobędziemy po ukończeniu walki na danym poziomie trudności – im więcej utrudnień, tym więcej punktów. Punkty z kolei będziecie mogli wymieniać na dodatkowe nagrody, w tym Kartę do profilu o nazwie: „Celebration: Hypostasis” oraz inne nagrody – Morę, Hero’s Wit czy książki do talentów.

W czasie trwania wydarzenia, możemy powtarzać wszystkie jego etapy aby poprawiać swoje wyniki. Liczba punktów z wszystkich dni się sumuje. Wbijcie odpowiednią ilość punktów, aby móc odebrać nagrody!

( przykład: Podróżnik zdobywa 600 punktów w wyzwaniu „Violet Lightning Concerto” oraz 1200 punktów w „Storm Butterly Intermezzo” Podróżnik próbuje poprawić wynik pierwszego wyzwania, jednak zdobywa tym razem tylko 500 punktów. Jego suma, to nadal 600+1200, czyli 1800*, gdyż do eventu liczą się najwyższe wyniki )

* – kiedy event się zakończy, punkty zostaną usunięte i nie będzie można dalej odebrać nagród! Także nie zwlekajcie i odbierzcie nagrody w odpowiednim czasie podczas eventu!

Oczekujcie jutrzejszego maila w grze, informującego o starcie eventu, mówiącego na temat pierwszego wyzwania „Violet Lightning Concerto”. Do zobaczenia!