Wielkie święto karnawału, które odbywa się na cześć wolności i miłości!

Przemierzaj szmaragdowo zielone pola Mondstadt, spaceruj wśród tłumów cieszących się festiwalem i wybierz się na wycieczkę pełną poezji i kwiatów – Twoja podróż po festiwalu Windblume zaczyna się tutaj.

Wydarzenie „Invitation of Windblume” wkrótce się rozpocznie! Weź udział w wyzwaniach podczas Festiwalu Windblume, aby zdobyć “Festive Tour Tickets” i “Peculiar Collab Coupons”. Wymień je w sklepie wydarzenia na Odę Windblume (Łuk dostępny tylko podczas wydarzenia), materiały do jej rafinacji, a także Crown of Insight i nie tylko.

Misje związane z wydarzeniem zostaną dodane także do przepustki bojowej. Ukończcie je, aby zdobyć dodatkowe doświadczenie do swojej przepustki.

〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 lub wyższy
Ukończenie: Archon Quest “Prologue: Act III – Song of the Dragon and Freedom”\

〓Czas trwania wydarzenia〓
19.03.2021 10:00:00 – 05.04.2021 03:59:59

〓Dostępność sklepu〓
19.03.2021 10:00:00 – 12.04.2021 03:59:59

〓Opis wydarzenia〓
“Invitation of Windlbume” podzielone jest na trzy sekcje: “Festive Anecdotes”, “Festive Challanges” i “Peculiar Wonderland”. Pozwólcie więc, że je wam przedstawimy.

  • Festive Anecdotes

Festive Anecdotes podzielone są na cztery akty. Każdy akt odblokuje nowe zadanie fabularne i zlecenia mieszkańców. Wykonajcie te zadania, aby zdobyć Primogemy, Morę, materiały z doświadczeniem i wiele innych.

 

  • Festive Challenges

Podczas wydarzenia Podróżnicy może wziąć udział w trzech wyzwaniach: „Bullseye Balloons”, „Floral Freefall” i „Ballads of Breeze”. Ukończcie odpowiednie wyzwania, aby zdobyć Festive Tour Tickets i nagrody od różnych postaci.
Festive Tour Tickets można wykorzystać w sklepie wydarzenia, aby wymienić na Balon Pamiątkowy Festiwalu Windblume, Lirę Wiatru, materiały do ulepszania talentów i inne nagrody.
Możecie wybrać, w których wydarzeniach chcecie wziąć udział, na stronie Festive Challenges.

Wraz z postępem wydarzenia będą się pojawiać nowe Festive Challenges.
Podążaj za instrukcjami, aby wziąć udział i je ukończyć. Za każdym wykonanym wyzwaniem, otrzymacie odpowiednie punkty.

Gdy osiągniecie określony poziom punktów w różnych wyzwaniach, będziecie mogli zdobyć nagrody, które przygotowali dla was inni!
Wskazówka: Zdobywać te nagrody możecie jedynie w trybie jednego gracza.

Teraz pozwólcie nam przedstawić na czym będą polegały te wyzwania:

 

  • Bullseye Balloons

Podczas Festiwalu Windblume, Podróżnicy dzięki instrukcji na stronie wydarzenia mogą znaleźć tabliczki “Bullseye Balloons”.

Aby zbierać punkty, Podróżnicy będą musieli strzelać we właściwe balony. Po upływie wyznaczonego czasu wyzwanie kończy się, a Twój wynik zostanie sfinalizowany.

Różne balony mają różne efekty. Ostrożnie wybieraj cele, jeśli chcesz uzyskać wysoki wynik.
Trafienie w kolejne balony w krótkim czasie zgromadzi combo, które zwiększa ilość zdobywanych punktów, gdy będziecie dalej zdobywać kolejne trafienia. Jeśli traficie w Heartbreak Balloon, wasze combo zostanie przerwane.

Wskazówka: podczas tego wyzwania do przebicia balonów można używać tylko ataków normalnych i naładowanych (strzały celowane są traktowane jako ataki naładowane). Zalecamy korzystanie z postaci specjalizujących się w używaniu łuków do wzięcia udziału w tym wyzwaniu~

 

  • Floral Freefall

Podczas Festiwalu Windblume Podróżnicy mogą postępować zgodnie z instrukcjami na stronie wydarzenia, aby znaleźć tabliczki z wydarzeniem Floral Freefall.

Podróżnicy będą musieli skoczyć z wysokiej platformy i zebrać Kule Kwiatów unoszące się na niebie. Różne kule kwiatowe będą przyznawać różną liczbę punktów. Poza tym pozostały czas wyzwania zostanie przeliczony na punkty. Każda sekunda jest warta 1 punkt i możesz zyskać do 10 dodatkowych punktów.

Będziecie musieli podejmować mądre decyzje podczas ich zbierania, jeśli chcecie uzyskać wysoki wynik…

 

  • Ballads of Breeze

Podróżnicy mogą sprawdzić swoje muzyczne umiejętności w „Ballads of Breeze”.

Rozpocznij wyzwanie na stronie wydarzenia „Ballads of Breeze”.

Po rozpoczęciu wyzwania będziesz musiał podążać za rytmem muzyki i stopniowo zmniejszającymi się pierścieniami rytmicznymi, aby wcisnąć odpowiednie przyciski we właściwym czasie.

Dokładna gra zwiększy twoje combo. Kiedy liczba combo osiągnie określony punkt, dokładna gra zapewni więcej punktów. Uważaj jednak – pominięta nutka spowoduje, że całe twoje combo pójdzie z dymem.

 

  • Peculiar Wonderland

Podczas wydarzenia Podróżnicy dzięki postępowaniu zgodnie ze wskazówkami na swoich mapach, znajdą wejście do Peculiar Wonderland i rozpoczną wyzwanie. Wyzwania można wykonać w trybie dla jednego gracza lub w trybie współpracy.

Po rozpoczęciu wyzwania, Podróżnicy muszą ukończyć trzy losowe Peculiar Challenges i jedną Peculiar Trial.

Dodatkowo, wykonywanie zadań Peculiar Conqueror pozwoli wam zdobyć Primogemy, materiały do ulepszeń talentów, Morę i inne nagrody! Możecie zobaczyć szczegóły zadań Peculiar Conqueror na stronie wydarzenia.

W miarę postępów wydarzenia każdy akt będzie miał swoje własne szczególne Peculiar Conquerors. Peculiar Trial również się zmieni. Peculiar Trails, które pojawiły się wcześniej, nie pojawią się ponownie.

Wskazówka: jeśli nie zaliczysz wyzwania lub opuścisz Peculiar Wonderland w trakcie jego trwania, nie będziesz w stanie zdobyć żadnych Peculiar Collab Coupons ani wykonać żadnych zadań Peculiar Conqueror. Ponadto postępy w zadaniach Peculiar Conqueror, które nie zostały jeszcze odblokowane, nie będą rejestrowane.

 

〓Nagrody〓
Podróżnicy mogą wymieniać Festive Tour Tickets i Peculiar Collab Coupons na nagrody w sklepie wydarzenia.

 

〓Notka〓

  • Podczas trwania wydarzenia, wzmacnianie Ody Windblume zapewnia premię EXP.
  • Do wzięcia udziału w wydarzeniu nie będzie wymagane używanie Original Resin.
  • Będziecie mogli odblokować zadanie fabularne następnego aktu Festive Anecdotes tylko po ukończeniu zadania fabularnego poprzedniego aktu.

To wszystko co dla was mamy w tej rundzie poradników do “Invitation of Windblume”. Nie martwcie się jednak, w przyszłości będziemy dla was mieli więcej wiadomości o Windblume.
Bawcie się dobrze podczas festiwalu!~