Podczas tego wydarzenia Podróżnicy mogą wykonywać wyzwania związane z Festiwalem Windblume, aby zdobyć “Festive Tour Tickets” i “Peculiar Collab Coupons”. Wymieńcie je w sklepie wydarzenia m.in. na Odę Windblume (4-gwiazdkowy łuk), materiały do jej rafinacji “The Visible Winds”, a także Crown Of Insight i nie tylko.

 

〓Czas trwania wydarzenia〓
19.03.2021 10:00:00 – 05.04.2021 03:59:59

〓Dostępność sklepu〓

19.03.2021 10:00:00 – 12.04.2021 03:59:59

 

〓Wymagania〓

Adventure Rank 20 lub wyższy

Ukończenie: Archon Quest “Prologue: Act III – Song of the Dragon and Freedom”

 

〓Festiwalowe anegdoty〓

Seria zadań związanych z Festiwalem Windblume będzie dostępna w czasie trwania wydarzenia. Cztery akty “Fesitwalowych anegdot”będą odblokowywały się po sobie i każde z nich zawierało będzie nowe zadania. Wykonujcie zadania, aby zgarnąć Primogemy, materiały z doświadczeniem i Morę!

 

〓Festiwalowe wyzwania〓

Podróżnicy, którzy wezmą udział w Festiwalu Windblume będą mogli sprawdzić się w wyzwaniach takich jak: Bullseye Balloons, Floral Freefall i Ballads of Breeze. Podejmijcie się wyzwań, aby zdobywać “Festive Tour Tickets”.

  • Kolejny etap każdego z wyzwań odblokowywany będzie co akt. W trybie jednego gracza będziecie musieli pobić podane wyniki, aby wygrać nagrody od odpowiednich postaci.
  • W trybie współpracy możecie rywalizować ze swoimi znajomymi, aby pobić ich wyniki w wyzwaniach Bullseye Balloons i Floral Freefall.

※ Festive Tour Tickets mogą być zdobywane jedynie w trybie jednego gracza.

 

〓Osobliwa Kraina Czarów〓

Podczas tego wydarzenia, wykonajcie misję “Peculiar Wonderland”, aby odblokować Osobliwą Krainę Czarów. Po rozpoczęciu Festiwalu Windblume w Osobliwej Krainie Czarów pojawią się aktywności takie jak: Osobliwe Wyzwania (Peculiar Challenge), Osobliwe Próby (Peculiar Trial) i Osobliwe Podboje (Peculiar Conqueror). Podróżnicy, którzy będą wykonywać te wyzwania zostaną nagrodzeni “Peculiar Collab Coupons”.

  • Każda runda Osobliwej Krainy Czarów stworzona jest z 3 wyzwań i 1 próby. W zależności od waszych wyników w Osobliwych wyzwaniach możecie aktywować maksymalnie trzy błogosławieństwa. Podróżnicy mogą używać błogosławieństw podczas Osobliwej Próby, aby szybciej ukończyć wyzwanie.
  • Różne zadania Osobliwego Podboju zostaną odblokowane po otwarciu każdego aktu, a Osobliwe Próby również się zmienią. Osobliwe próby z poprzednich aktów nie będą się już pojawiać.
  • Wykonujcie Osobliwe Podboje, aby zdobyć Primogemy, materiały do ulepszeń talentów, morę i wiele więcej.

 

〓Szczegóły wydarzenia〓

  • Podczas trwania wydarzenia, wzmacnianie Ody Windblume zapewnia premię EXP.
  • Postępy poczynione w zadaniach Osobliwego Podboju nie będą rejestrowane przed ich odblokowaniem.
  • Po pomyślnym ukończeniu wyzwania Osobliwej Krainy Czarów odpowiadające mu zadania Osobliwych Podbojów zostaną zarejestrowane jako wykonane.

※ Po 12.04.2021 03:59:59 wszystkie pozostałe Festive Tour Tickets i Peculiar Collab Coupons automatycznie znikną z waszego ekwipunku. Prosimy, pamiętajcie, aby wymienić je wszystkie na nagrody.