Poznajmy dziś Ronina z Inazumy- Kaedeharę Kazuhę!
Ten młody mężczyzna ze spokojną osobowością dzierży ostry jak brzytwa miecz, który widział wiele bitew.
Co więcej, nikt nie wie, czy to jego spokojny charakter jest wynikiem wszystkich doświadczeń, które przeżył, czy też po prostu ukrywa swoją prawdziwą osobowość.

 

TALENTY

 

Normalny Atak: Garyuu Bladework
Wykonaj pięć ataków kolejno po sobie.

Atak ładowany:
Zużywa wytrzymałość i wykonuje dwa szybkie machnięcia mieczem.

 

Chihayaburu
Uwalnia sekretną technikę tak zaciekłą jak pędzący wiatr, który przyciąga obiekty i przeciwników w kierunku aktualnej pozycji Kazuhy. Przed wystrzeleniem przeciwników obszarowo zadaje obrażenia od Anemo i wznosi Kazuhę w powietrze na pędzącym podmuchu wiatru. 

Kliknięcie
Może być użyte w powietrzu.

Tryb przytrzymania
Ładuje się przed uwolnieniem potężnych obrażeń od Anemo nad większym obszarem niż w trybie kliknięcia.

 

Atak z wyskoku: Midare Ranzan

W ciągu 10s pozostawania w powietrzu po rzuceniu Chihayaburu, Kazuha uwalnia potężny atak z wyskoku znany jako Midare Ranzan.
Gdy atak z wyskoku jest wykonywany z wykorzystaniem efektów umiejętności żywiołu talentu Chihayaburu, obrażenia od ataku z wysokości są konwertowane na obrażenia od Anemo.
Lądując, Kazuha tworzy mały tunel powietrzny dzięki swojej sekretnej technice miecza, która wciąga przeciwników i przedmioty. Obrażenia od Midare Ranzan są uważane za obrażenia od wyskoku. 

 

Kazuha Slash
Popisowa technika autorskiego stylu walki Kazuhy – pojedyncze cięcie, uderzające z siłą pierwszego jesiennego wiatru, zadając obszarowe obrażenia od Anemo. Ścieżka ostrza pozostawi za sobą pole nazywane “Autumn Whirlwind”, które zadaje cykliczne obrażenia obszarowe od Anemo przeciwnikom znajdującym się w jej zasięgu. 

Absorpcja Żywiołu:
Jeśli Autumn Whirlwind wejdzie w kontakt z Hydro, Pyro, Cryo lub Electro, zada dodatkowe obrażenia od żywiołu każdego typu. Absorpcja Żywiołu może zostać wywołana tylko raz na użycie talentu. 

 

Grafika: Ziomas

Źródło