Niedawno mogliśmy usłyszeć w teaserze dla Aratakiego Itto jego głos… W końcu nadszedł ten dzień gdy możemy na własne oczy zobaczyć jego wygląd!
Przed wami Kamisato Ayato!

Jako głowa Yashiro Commission, Kamisato Ayato jest zaangażowany w utrzymanie dobrobytu i stabilności regionu.

 

Jako głowa Komisji Yashiro, Kamisato Ayato jest zaangażowany w utrzymanie dobrobytu i stabilności regionu.

Na pierwszy rzut oka jest skromny i pełen wdzięku. Nie jest fanem publicznych wystąpień i nie stara się okazywać swoich umiejętności w jawny sposób.

Jednak ci, którzy go znają, wiedzą, że nie można go lekceważyć. Dawno temu, gdy Komisja Yashiro przeżywała ciężkie chwile, a Klan Kamisato był na skraju rozpadu, to właśnie ten młody człowiek stanął na wysokości zadania i ustabilizował sytuację.

Nie mógłby osiągnąć swojej pozycji bez niezwykłej zaradności i sprytu. Ale być może ten nieprzenikniony uśmiech skrywa mroczne oblicze.

Najbardziej intrygujące jest jednak to, że w większości tych negocjacji, w których bierze udział, nie jest bezwzględny ani konkurencyjny, a nawet jest skłonny dzielić się korzyściami tak, aby każdy mógł dostać w miarę satysfakcjonujący kawałek tortu.

“Co on dokładnie kombinuje?” – to zazwyczaj myślą ludzie po tym, jak wszystko jest już powiedziane i zrobione.

Jednak teraz, gdy każdy ma kawałek tego tortu, być może to, co jest w głowie Kamisato Ayato nie jest tak ważne.

 

Jesteście gotowi na dzisiejszy stream? Być może dowiemy się więcej!

Chcielibyśmy Was zaprosić na wspólne oglądanie pod tym linkiem. Podczas transmisji, jak co miesiąc, będą rozdawane kody na primo! Nie możecie tego przegapić! Kody są ważne tylko 12h.

Następnie o godzinie 18:00 będziecie mogli obejrzeć zapis streama na kanale Youtube Genshin Impact, gdyby ktoś ominął stream na żywo! Później pojawi się skrócona wersja transmisji przygotowana przez naszych redaktorów na naszej stronie! Śledźcie Discord Polskiej społeczności Genshin Impact bądź facebooka i twittera po więcej informacji!

Źródło1
Źródło2