Witajcie podróżnicy! Dziś wracamy z kilkoma wskazówkami. Śmiało, nie krępujcie się, rzućcie okiem ~

Odpowiednio zarządzaj swoimi Mechanici

Wysokopoziomowe Mechanici są potężne, ale wymagają więcej punktów Veneficus do postawienia. Poza tym jesteś ograniczony/a limitem maksymalnej ilości postawionych Mechanici więc musisz nimi dobrze zarządzać!

Możesz rozebrać Mechanici których obecnie nie potrzebujesz i odzyskać część zainwestowanych punktów Veneficus. Pamiętaj że możesz postawić je ponownie za odpowiadającą im ilość punktów.

Korzystanie z min

Miny-zasadzki (Ambush Mines) wybuchają przy kontakcie z przeciwnikami zadając olbrzymią ilość obrażeń od ognia wszystkim pobliskim wrogom.

Miny-zasadzki znikają po eksplozji, lecz wymagają do skonstruowania bardzo małej ilości punktów Veneficus. Wykorzystaj to jako przewagę i ustawiaj miny w strategicznych miejscach na mapie. Mogą być bardzo efektywne przeciw przeciwnikom prześlizgującym się przez szczeliny.

Warto pamiętać: Miny-zasadzki również wchodzą do limitu maksymalnej ilości Mechanici w trakcie rozgrywki.

Zapoznaj się z mapą planszy

Pewne plansze mają po kilka fioletowych i niebieskich portali. Potwory będą pokonywać je wedle różnych ścieżek podczas kolejnych fal. W trakcie fazy konstrukcji ścieżka którą obiorą przeciwnicy zostanie zaznaczona na ziemi, więc miejcie oczy otwarte, drodzy Podróżnicy.

Wskazówka: Możesz otworzyć zakładkę Stage Features w dowolnym momencie wyzwania by zaznajomić się z sytuacją.