Jak wziąć udział:
1. Stwórz cosplay związany z Genshin Impact oparty na motywie „Happy First Birthday”.
2. Kliknij przycisk „Post Image” na stronie wydarzenia, aby przesłać swoją pracę.
3. Udział podróżnika zostanie uznany za zakończony sukcesem po wykonaniu dwóch powyższych kroków~.

Metoda głosowania:
W tym Konkursie Twórczości wprowadzona zostanie nowa funkcja głosowania. Kliknij na przycisk „Głosuj” obok nadesłanych prac na dole strony, aby zagłosować na swoje ulubione prace~.
Uwaga: Każdy Podróżnik ma 20 głosów dziennie i może zagłosować na tę samą pracę tylko raz

Czas trwania wydarzenia (UTC+8)
Okres nadsyłania zgłoszeń: 22 września – 20 października
Głosowanie: 21 października – 25 października
Okres liczenia głosów/wyników: 26 października – 21 listopada
Wydawanie nagród: Po 22 listopada

Nagrody:
Shining Star (5 zwycięzców)
Primogemy ×6,000 + Apple AirPods ×1
Burning Star (10 zwycięzców)
Primogemy ×2,000 + Razer DeathAdder V2 ×1
Beloved Star (20 zwycięzców)
Primogemy ×1,000 + Zestaw towarów z serii Fateful Gift (losowa postać) ×1

Zasady wydarzenia:
1. Prosimy o nadsyłanie zdjęć cosplay związanych z Genshin Impact, opartych na motywie „Happy First Birthday” (zrzuty ekranu z gry oraz wcześniej nadesłane prace zostaną uznane za nieważne).
2. Obrazki powinny być w formacie JPG, PNG lub GIF o rozmiarze poniżej 10 MB i muszą być niedawno utworzone (w ciągu miesiąca).
3. Uczestnicy mogą przesłać maksymalnie pięć zgłoszeń, przy czym każde zgłoszenie nie może być przesłane dwukrotnie. Jeśli Podróżnik nadesłał kilka zgłoszeń, przyznana zostanie tylko najwyższa nagroda.
4. Prace o następującym charakterze będą usuwane przez nasz personel: nieodpowiednie i inne nielegalne treści, treści, które nie są zgodne z oryginalną oprawą, prace, które są plagiatem lub nadużyciem pracy innych twórców, prace, które nie mają żadnego związku z Genshin Impact, prace, które zawierają jakąkolwiek formę reklamy oraz te, które mają na celu rozprzestrzenianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry lub jej bohaterów.

Zasady sędziowania:
1. Oceny sędziów będą oparte na takich aspektach jak kompletność, estetyka i to, jak dobrze praca pozostaje wierna tłu Genshin Impact. Jednocześnie w pewnym stopniu będzie brana pod uwagę liczba głosów i popularność prac. Jeśli uczestnik ma więcej niż jedną zwycięską pracę, przyznana zostanie tylko najwyższa zdobyta nagroda.
2. Nagrody Shining Star i Burning Star zostaną przyznane przez Sędziów na podstawie powyższych aspektów po wszechstronnym rozważeniu. W związku z tym możliwe jest, że nie wszystkie nagrody zostaną przyznane.
3. Nagroda Beloved Star zostanie przyznana na podstawie największej liczby głosów spośród wszystkich prac zgodnych z regulaminem imprezy, biorąc pod uwagę stopień wykonania pracy.

Uwagi:
1.Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
2. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem wypełnić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy Podróżnicy nie wypełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, zostaną uznani za osoby, które utraciły swoje nagrody Primogems.

FAQ:

Q1: Czy użytkownicy PlayStation mogą wziąć udział w wydarzeniu?
A1: Tak, możesz połączyć swoje konto zgodnie z poniższym ogłoszeniem:
https://www.hoyolab.com/genshin/article/533197

Źródło
Korekta: Orchidia92