Witajcie Podróżnicy!

 

Konkurs fotograficzny pod tytułem “Midsummer Island Adventure” właśnie się rozpoczął! Uwiecznij swoje najpiękniejsze, letnie momenty na wyspie i podziel się nimi z innymi podróżnikami~ 


Czas trwania wydarzenia
(UTC+8):

9 Czerwca 2021 – 30 Czerwca 2021 23:59.

Ogłoszenie zwycięzców: 15 Lipca.

Jak wziąć udział:

W trakcie wydarzenia opublikuj oryginalne zdjęcie powiązane z Genshin Impact Islands na Twitterze z hashtagiem #GenshinIslands, aby zostać uznany, jako prawidłowo zgłoszony uczestnik.

Kryteria zgłoszenia:

  1. Oryginalne zdjęcia muszą zostać zrobione na obszarze wysp.
  2. Zdjęcia muszą ukazywać istotne elementy wysp.
  3. Informacje o koncie zgłaszającego (Nazwa użytkownika i UID) z gry muszą być jasno widoczne na zgłoszeniu.

Nagrody:

Nagroda Specjalna (5 zwycięzców).

Lalka Paimon ×1, Primogemy ×600.

Drugie Miejsce (18 Winners).

Holder do telefonu z postacią z gry (losowe) ×1, Primogemy ×300.

Lucky Prize (50 Winners).

Subskrypcja Discord Nitro o wartości $9.99.

Uwagi:

  1. Uczestnicząc w tym wydarzeniu zgadzasz sie na publikacje swojego UID oraz nazwy użytkownika na platformie eventowej.
  2. Prace o  poniższej naturze, będą uznane, jako nieważne:: łamiące zasady społeczności, zawierające plagiat bądź ślady prac innych twórców, te które nie są związane z grą Genshin Impact bądź wydarzeniem Genshin Impact Islands, prace zawierające, jakikolwiek rodzaj reklamy oraz takie, które mają na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek lub zdyskredytowanie gry lub jej postaci.
  1. Podróżnicy mogą zgłaszać swoje prace wielokrotnie, tylko jedna nagroda przysługuje jednemu Podróżnikowi.
  2. To wydarzenie będzie oceniane przez Grupę projektową Genshin Impact, kto dokona kompleksowej oceny na podstawie treści, komentarzy, polubień i innych czynników.
  3. Podróżnicy, zwróćcie uwagę na  powiadomienia systemowe, informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane właśnie takimi wiadomościami. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt drogą e-mailową, jak podano w komunikacie mailowym, aby potwierdzić ich adresy wysyłki. Zwycięzcy nagród, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za dobrowolnie tracących nagrody.
  4. Nagrody rzeczowe będą dostarczone do zwycięzców po wiadomości zwrotnej z adresem dostawy. Zwycięskim podróżnikom dziękujemy za cierpliwość podczas dostawy waszych nagród .~

 

Grafika: Ziomas

Źródło