Jak wziąć udział:
1. Stwórz fan art Genshin Impact oparty na motywie “Lantern Rite.”. Nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych.
2. Kliknij przycisk „Post Image” na stronie wydarzenia, aby przesłać swoją pracę.
3. Udział podróżnika zostanie uznany za pomyślny po wykonaniu dwóch powyższych kroków~.

Czas trwania wydarzenia (UTC+8)
Okres nadsyłania zgłoszeń: 7 stycznia 2022 r. – 14 lutego 2022 r.
Okres liczenia głosów/wyników: 15 lutego 2022 r. – 31 marca 2022 r.
Wydawanie nagród: Po 12 kwietnia 2022 r.

Nagrody:

Gold (5 Zwycięzców)
10,000 Primogemy + 200 USD
Silver (10 Zwycięzców)
5,000 Primogemy + 150 USD
Bronze (15 Zwycięzców)
3,000 Primogemy + 80 USD
Runners-Up (30 Zwycięzców)
1,000 Primogemy + 30 USD
Lucky Prize (30 Zwycięzców)
1,000 Primogemu + 15 USD

Zasady wydarzenia:
1. Prosimy o nadsyłanie fan artów związanych z Genshin Impact opartych na motywie „Lantern Rite” Nie ma ograniczeń stylistycznych (choć screenshoty z gry, zdjęcia prawdziwych ludzi oraz wcześniej nadesłane prace będą uznawane za nieważne).
2. Obrazki powinny być w formacie JPG, PNG lub GIF o rozmiarze poniżej 20 MB i muszą być niedawno stworzone (w ciągu miesiąca).
3. Uczestnicy mogą przesłać maksymalnie pięć zgłoszeń, każde zgłoszenie może składać się tylko z jednego obrazu, a każde zgłoszenie nie może być przesłane dwukrotnie. Jeśli Podróżnik nadesłał kilka zgłoszeń, przyznana zostanie tylko najwyższa nagroda.
4. Prace o następującej naturze będą usuwane przez nasz personel: niekolorowe szkice, nieodpowiednie i inne nielegalne treści, treści niezgodne z oryginalną oprawą, prace będące plagiatem lub nadużyciem pracy innych twórców, prace nie mające żadnego związku z Genshin Impact, prace zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, które mają na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry lub jej bohaterów.
5. Przesyłając gotowe prace, Podróżnicy powinni dołączyć zdjęcia swoich prac w toku (szkice, szkice itp.) jako dodatkowe dowody.
6. Podróżnicy powinni nadać swoim pracom nazwy (proszę umieścić to w tytule postu). W opisie, Podróżnicy powinni krótko przedstawić inspirację i znaczenie stojące za ich dziełem, jak również czas poświęcony na jego stworzenie.

Zasady sędziowania:

1. Oceny sędziów będą oparte na takich aspektach jak kompletność, estetyka i to, jak dobrze praca pozostaje wierna tłu Genshin Impact. Jednocześnie w pewnym stopniu będzie brana pod uwagę liczba głosów i popularność prac. Jeśli uczestnik ma więcej niż jedną zwycięską pracę, przyznana zostanie tylko najwyższa zdobyta nagroda.
2. Wszystkie nagrody zostaną przyznane przez Sędziów w oparciu o powyższe aspekty po wszechstronnym rozważeniu. W związku z tym istnieje możliwość, że nie wszystkie nagrody zostaną przyznane.

Uwagi:

Uwagi:
1.Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
2. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem wypełnić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy Podróżnicy nie wypełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, zostaną uznani za osoby, które utraciły swoje nagrody Primogems.

FAQ:

Q1: Czy użytkownicy PlayStation mogą wziąć udział w wydarzeniu?
A1: Tak, możesz połączyć swoje konto zgodnie z poniższym ogłoszeniem:
https://www.hoyolab.com/genshin/article/533197

Źródło