Witajcie, Podróżnicy!
Konkurs na fan arty Raiden Shogun właśnie się rozpoczął! Przygotuj przybory do rysowania i weź udział! ~

Czas trwania konkursu
1 marca 2022 – 17 marca 2022 16:59
Wyniki: 15 kwietnia 2022

Jak wziąć udział?
1. Podczas trwania wydarzenia opublikuj swoją oryginalną pracę na Twitterze, Facebooku lub Instagramie i oznacz ją używając hashtagów #RaidenShogun i #GenshinImpact.

2. Wejdź w poniższy link i wypełnij formularz wstępny.
>>>LINK<<<

3. Twój udział zostanie uznany po wykonaniu dwóch powyższych kroków.

*Przesłane zgłoszenia muszą być autorskimi grafikami, stworzonymi w ciągu ostatniego miesiąca, oraz być w pełni ukończone. Prace nieskończone, zmodyfikowane przy użyciu edytorów graficznych (np. Photoshop) lub prace składające się ze skopiowanych elementów połączonych ze sobą nie będą brane pod uwagę!

*Do skończonych prac należy załączyć zdjęcia fragmentów procesu twórczego.

*Podróżnicy, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą posiadać publiczny profil i wpisy!

Nagrody
Nagroda za pierwsze miejsce
 (1 zwycięzca)
3000 Primogemów + 500 USD

Nagroda za drugie miejsce (3 zwycięzców)
1000 Primogemów + 200 USD

Nagroda za trzecie miejsce (5 zwycięzców)
500 Primogemów + 60 USD

Lucky Prize (10 zwycięzców)
10 USD

Uwagi
1. Zabronione jest publikowanie treści niezwiązanych z konkursem i Zhonglim (między innymi publikowanie treści i linków reklamowych).
2. Podróżnicy mogą wysłać kilka zgłoszeń, ale każdy Podróżnik może wygrać tylko jedną nagrodę. Nagrody nie kumulują się i w przypadku wygranej dwóch prac, zostanie przyznana jedynie najwyższa nagroda.
3. Wydarzenie odbywa się na wielu portalach społecznościowych, a zwycięzcy zostaną wybrani spośród wszystkich platform. Powyższe nagrody to łączne nagrody dla Instagrama, Facebooka i Twittera. Twórcy zostaną kompleksowo ocenieni na podstawie treści oraz otrzymanych komentarzy i polubień. Nie ma określonej liczby nagród dla każdej platformy i regionu.
4. Jeśli to samo zgłoszenie wygra na wielu platformach, po ostatecznej weryfikacji nagroda zostanie przyznana zgodnie z platformą, na której praca została opublikowana po raz pierwszy, a zwycięzca otrzyma tylko jedną nagrodę.
5. Plagiat, przywłaszczenie i inne działania naruszające prawa autorskie innych osób są surowo zabronione. Jeśli praca zawiera cytat lub element wymagający autoryzacji, należy zacytować oryginalne źródło i upewnić się, że otrzymało się zgodę autora.
6. Po ogłoszeniu listy zwycięzców, jeśli Podróżnicy będą mieli jakiekolwiek zastrzeżenia do nagrodzonych prac, mogą wyrazić opinię za pośrednictwem poczty e-mail lub przez kontakt z obsługą klienta w grze. W przypadku podejrzenia, że nagrodzona praca narusza zasady wydarzenia, nagroda zostanie cofnięta, a konto tego użytkownika na stałe zablokowane w uczestnictwie w jakichkolwiek przyszłych wydarzeniach społecznościowych.

Źródło