Czas trwania wydarzenia
23 listopada 2021 – 6 grudnia 2021 23:59
Wyniki: 23 grudnia

Jak wziąć udział?
1. Utwórz grafikę fanowską naklejek emoji na podstawie motywu Euli.
2. Kliknij przycisk „Opublikuj obraz” na stronie wydarzenia, aby przesłać swoją pracę.
3. Podróżnik musi spełnić dwa powyższe kroki, aby zostać uznany jako prawidłowo zgłoszony uczestnik.

Nagrody

Creativity Bundle (5 Winners)
Primogemy ×500 + Zestaw CD “City of Winds and Idylls” ×1 + Podkładka pod mysz z motywem „Dance of the Shimmering Wave” ×1″

Popularity Bundle (10 Winners)
Primogemy ×800 + Stojak z postacią Euli ×1 + Przypinka z postacią Euli ×1 + Brelok Chibi Euli ×1 + Przypinka Chibi Euli ×1 + Podkładka pod mysz z motywem “Dance of the Shimmering Wave” ×1

Rising Star Bundle (15 Winners)
Stojak z postacią Euli ×1 + Przypinka z postacią Euli ×1 + Brelok Chibi Euli ×1 + Przypinka Chibi Euli ×1

Spośród wszystkich kwalifikujących się zgłoszeń:
Zostanie wybrane 5 najlepszych prac, a ich twórcy nagrodzeni pakietem Creativity Bundle.
Zostanie wybrane 10 najpopularniejszych prac, a ich twórcy nagrodzeni pakietem Popularity Bundle.
Zostanie wybrane 15 doskonałych prac, a ich twórcy nagrodzeni pakietem Rising Star.

Uwagi
1. Prosimy o nadsyłanie grafik naklejek emoji opartych na motywie „Euli” Nie ma ograniczeń stylistycznych (choć screenshoty z gry, zdjęcia prawdziwych ludzi oraz wcześniej nadesłane prace będą uznawane za nieważne).

2. Obrazki powinny być w formacie JPG, PNG lub GIF o rozmiarze poniżej 10 MB i muszą być niedawno stworzone (w ciągu miesiąca). Prosimy również o dołączenie zdjęć prac w toku wraz z ukończonymi pracami.

3. Uczestnicy mogą przesłać maksymalnie pięć zgłoszeń, każde zgłoszenie może składać się tylko z jednego obrazu. Zgłoszenie nie może być przesłane dwukrotnie. Jeśli Podróżnik nadesłał kilka zgłoszeń, przyznana zostanie tylko najwyższa nagroda.

4. Prace o następującym charakterze zostaną przez nas usunięte: bezbarwne szkice, nieodpowiednie i inne nielegalne treści, treści niezgodne z oryginalną oprawą, prace będące plagiatem lub nadużyciem pracy innych twórców, prace nie mające żadnego związku z Genshin Impact, prace zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, które mają na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek, dyskredytowanie gry lub jej bohaterów.

5.Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za  dobrowolnie rezygnujących z nagrody.

6. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem wypełnić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy Podróżnicy, którzy nie uzupełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, utracą możliwość odebrania Primogemów w grze.

FAQ:
P1: Czy gracze PlayStation mogą brać udział w wydarzeniu?
O1: Tak, możesz połączyć swoje konto zgodnie z zasadami wyjaśnionymi w poniższym artykule

Ogłoszenie dot. funkcji Cross-Save pomiędzy kontem PSN i kontem miHoYo

Źródło