Brama do tajemniczego domainu została otwarta, a w nim czyhają na ciebie potężni, dotychczas ukryci przed ludzkim wzrokiem wrogowie.
Wyciągnij miecz i zacznij kształtować historię swojej legendy niczym duch nieustraszonego wojownika!

〓Czas trwania〓

2021/06/25 11:00 – 2021/07/08 4:59

〓Dostępność〓

Adventure Rank 20 lub wyższy

〓Przewodnik po wydarzeniu〓

Zaczynając od dnia pierwszego, nowy challenge będzie odblokowywał się codziennie. Siódmego dnia wszystkie wyzwania będą odblokowane. Podróżnicy mogą wybrać, czy podejmą się challengu sami, czy też w Co-Opie.

Poszczególne postacie będą zadawać zwiększony DMG, kiedy zostaną wybrane do udziału w wyzwaniu. Każdy challenge zapewnia bonusy dla innych postaci.
※Kaedehara Kazuha będzie dostępny w Event Wish “Leaves in the Wind”, więc wyczekujcie nowinek na temat jego wydania!

〓Specjalne Efekty Walk – Flairs〓

Przed rozpoczęciem wyzwania, możecie wybrać poziom trudności oraz inne dodatkowe efekty, znane jako “Flairs”.
Po jego wykonaniu, otrzymacie ilość punktów odpowiednią do wybranego poziomu trudności oraz wybranych efektów. Gdy za pierwszym razem ukończycie dane wyzwanie, zostaniecie nagrodzeni Primogemami.

〓Punkty i nagrody〓

W czasie trwania eventu, możecie przechodzić dane wyzwanie tyle razy, ile tylko chcecie, aby osiągnąć jak najwyższy wynik.
Wasz całkowity wynik to suma waszych najwyższych wyników z każdego wyzwania. Osiągniecie konkretnego wyniku zapewni ci możliwość odebrania ekskluzywnego Namecarda “Celebration: Battlesong”.

※ Kiedy event się zakończy, nieodebrane nagrody z “Legend of the Vagabond Sword” nie będą już więcej dostępne. Prosimy o odebranie nagród w odpowiednim czasie.

〓Nagrody〓

To na tyle jeśli chodzi o szczegóły tego eventu~ Przekażemy więcej informacji na temat innych eventów w przyszłości, do następnego razu, Podróżnicy!

Autor: Sarenka
Grafika: Chwast