Czas trwania wydarzenia:

23 lipca 2021 – 21 sierpnia 2021 17:59
Wyniki: 31 sierpnia

Jak wziąć udział:

1. W oparciu o informację na dowolnym obrazku “Event Puzzle” znajdź odpowiednią lokalizację w regionie Inazuma i zrób zdjęcie.

2. Opublikuj zdjęcie na Twitterze i dodaj hashtagi #LightningHunt i #GenshinImpact, wraz z oznaczeniem konta @GenshinImpact (nie zapomnij sprawdzić, czy oznaczasz oficjalne konto ze zweryfikowaną plakietką).

3. Podróżnik musi spełnić dwa powyższe kroki, aby zostać uznany jako prawidłowo zgłoszony uczestnik.

Nagrody:

Blessing of Narukami (5 zwycięzców): Primogemy ×1000 + Apple AirPods Pro ×1

Fluttering Sakura Petals (7 zwycięzców): Primogemy ×500 + Apple AirPods ×1

Lucky Prize (50 zwycięzców): subskrypcja Discord Advanced Nitro o wartości 9,99 USD

Spośród wszystkich kwalifikujących się zgłoszeń:
Wybierzemy pięć najlepszych prac i nagrodzimy pakietem Blessing of Narukami.
Wybierzemy siedem najlepszych prac i nagrodzimy pakietem Fluttering Sakura Petals.
Wybierzemy losowo 50 prac i nagrodzimy pakietem Lucky Prize.

P.S.: Polubienia, komentarze, liczba przesłanych prac i inne dane w pewnym stopniu będą miały wpływ na wybór zwycięzców. Jeśli grafika nie spełnia oczekiwanych standardów jakości, nie wszystkie nagrody będą mogły zostać przyznane.

Przypominamy:

1. Dzieła o następującym charakterze zostaną uznane za nieważne: zawierające treści naruszające nasze Zasady społeczności, plagiaty lub kradzione prace innych twórców, niezwiązane z Genshin Impact lub Lightning Hunt, prace zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz te, które mają na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry lub jej postaci.

2. Podróżnicy mogą zgłosić wiele prac, ale każdy Podróżnik można wygrać tylko jedną nagrodę. Nagród nie można kumulować i tylko najwyższa wygrana nagroda zostanie przyznana.

3. Plagiat, przywłaszczenie i inne działania naruszające prawa autorskie innych osób są surowo zabronione. Jeśli użyto cytatu lub wystąpi potrzeba autoryzacji, proszę zacytować oryginalne źródła i upewnić się, że ją uzyskano.

4. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w ciągu 10 dni roboczych od zakończenia wydarzenia. Podróżnicy, prosimy o zwrócenie uwagi na oficjalne ogłoszenia o nagrodach i bezpośrednie wiadomości na czas oraz o przesłanie informacji o zwycięzcy (adresie dostawy itp.) w ciągu jednego miesiąca. Nieprzesłanie informacji na czas spowoduje przepadnięcie nagrody. Po zebraniu informacji, nagrody zostaną dostarczone pocztą elektroniczną, pocztą w grze oraz pocztą do zwycięskich Podróżników. Dziękujemy za cierpliwość!

Źródło