Sprawdźcie sobie mail w grze. Klee Wam coś przesłała…pewien list a raczej sekret. Treść listu zawiera:

”Dziś, kiedy byłam na spacerze prawie się o coś potknęłam. Okazało się, że to były jakieś małe świecące kamyczki. Były śliczne, miały mnóstwo kolorów, więc je cierpliwie wykopałam. Niestety nie wiem co z nimi zrobić. Wtedy przypomniałam sobie, że Ty drogi podróżniku byłeś w naprawdę wielu miejscach. Także postanowiłam dać te kamyki Tobie, może będziesz wiedzieć co z nimi zrobić!
Oh, tak! Planuję także nową, bezpieczną przygodę! Jeżeli znów coś znajdę to Tobie wyślę! Pamiętaj nie możesz nikomu powiedzieć!”

Od 24/10/2020 rozpocznie się mały event, który najprawdopodobniej będzie trwać przez pięć dni i Klee będzie nam podrzucać znalezione skarby.

Dzień 2

Dziś tez znalazłam coś nowego! (2/5)

”Odkąd Mistrzyni Jean mnie przyłapała, stwierdziłam że najbezpieczniej będzie chodzić na ryby, kiedy jest najbardziej zajęta. Ale kiedy dziś wychodziłam, czułam się jakby Mistrzyni patrzyła na mnie dłużej niż zawsze. Było to dla mnie bardzo niepokojące… Dlatego zdecydowałam się że pójdę na moją wielką przygodę jutro. Więęęęęc, dziś udałam się do Springvale dla zabawy! Skoro już tam byłam, pozbierałam sporo grzybów Philanemo ( KEK to się jakkolwiek tłumaczy? ) które rosną przy domach. To moje ulubione grzyby! Są takie miękkie i puszyste! Wysyłam Ci kilka, mam nadzieję że też je lubisz!”

List Klee dzień 2

Dzień 3

”Musiałam mieć niezły ubaw wczoraj! Zanim się obejrzałam cały dzień spędziłam na zbieranie grzybów. Oh, teraz mój plecak jest ich pełny! Jeżeli nie znajdę nowych skarbów to nici z moich przygód. Tak sobie właśnie postanowiłam. Dobra, żeby znaleźć nowe skarby obudziłam się bardzo wcześnie i poszłam łapać jaszczurki. Złapałam ich mnóstwo, jak się okazało mają różne wzroki. Wykorzystałam ich ogony do zrobienia bomb. Niektóre z nich są zbyt ładne, żeby je zmielić także postanowiłam trochę ich ci wysłać! A co do moich przygód na pewno jutro też się wybiorę!”

List Klee dzień 3

Dzień 4

”Jakiś czas temu Albedo wpadł na pomysł jak wykorzystać Elektro z innymi rzeczami. Zeszłej nocy śniłam właśnie o taki bombie! Pomyśl tylko! Na pewno byłaby o wiele lepsza niż te moje wodoodporne. Bałam się zapytać Lisy o pomoc, więc zaraz po przebudzeniu pobiegłam jak najszybciej do Wolvendom! Aczkolwiek nie ważne ile krzaków przeczesałam nie mogłam znaleźć Razora. Im bardziej szłam tym bardziej mój plecak stawał się cięższy. Wtedy odkryłam, że poprzeczepiały się do mnie Wolfhooksy! Wysyłam ci je, i tak ich nie potrzebuję!”

List Klee dzień 4

Dzień 5

’Mam świetne wiadomości Podróżniku!
 
Wczoraj wysadziłam mnóstwo ryb! I również nie zostałam na tym przyłapana przez Mistrzynię Jean! Byłam świetnie przygotowana – zrobiłam bomby z wyprzedzeniem, zakopałam je tak, że nikt nie mógł ich znaleźć! Ryby świetnie smakują, wiesz? I też zachowałam ich trochę dla Ciebie. Szkoda, że ta moja przygoda dobiega końca. Oh wiem! Spiszę sobie następną przygodę, dzięki temu nasza kolejna przygoda będzie świetną zabawą oraz będzie bezpieczniejsza. Powinieneś się ze mną wybrać następnym razem, Podróżniku!’

List Klee dzień 5

Jak Wam się podoba taka inicjatywa ze strony twórców?