Podróżnicy\(^-^)/
Przed nami druga edycja wydarzenia “Lost Riches”. Nie przegapcie okazji, by zdobyć Mini Seelie, jako swojego towarzysza podróży!

W trakcie wydarzenia, współpracuj z Treasure-Seeking Seelie w poszukiwaniu skarbów, które można wymienić w Sklepie Eventowym na jeden z pamiątkowych gadżetów : “Mini Seelie: Viola”, “Mini Seelie: Dayflower”, “Mini Seelie: Rosé”, oraz “Mini Seelie: Curcuma”! Nagrody takie jak Primogemy, Hero’s Wit, Mystic Enhancement Ore i Mora są również możliwe do zdobycia!

Czas Trwania
Czas Trwania wydarzenia: 2021/08/06 11:00 – 2021/08/16 04:59
Dostępność sklepu eventowego: 2021/08/06 11:00 – 2021/08/20 04:59
Wymagania
Adventure Rank 30 bądź wyższa
Ukończone zadanie “Ritou Escape Plan” w Archon Queście.
〓Szczegóły wydarzenia〓

  • Sprawdź mapę skarbu w Księdze Skarbów Ulmana. Postępuj zgodnie z mapą, aby dotrzeć do obszaru, w którym zakopany jest skarb. Ulman będzie zaznaczał dwa nowe obszary w tej księdze każdego dnia, w sumie 14 miejsc występowania skarbów.
  • Podczas poszukiwań skarbów, będziesz również zarabiał Iron Coins. Iron Coins mogą być wymieniane u Ulmana na Mini Seelie, Primogemy, Hero’s Wit, Mystic Enhancement Ore i Morę.
  • W trakcie poszukiwania skarbu możesz natknąć się na wyzwanie. Gdy ukończysz wyzwanie, wszyscy gracze biorący w nim udział otrzymają nagrody. W trakcie całego wydarzenia możesz zebrać w sumie trzy nagrody za wyzwania w światach innych graczy.
  • Przy odkrywaniu skarbów możesz czasem zdobyć specjalny Fragment Mapy Skarbów. Jeśli uda ci się poskładać te fragmenty w całość, możesz podążać za wskazówkami zawartymi w tej mapie, aby odkryć Tajemny Skarbiec. Kiedy zbliżysz się do takiego Tajemniczego Skarbca, możesz przywołać  Treasure-Seeking Seelie i użyć jego umiejętności, aby pomóc Ci go odnaleźć.

  ※ Po ukończeniu obszaru 14, otworzy się Sklep Eventowy, w którym będzie można kupić “Mini Seelie: Viola”, “Mini Seelie: Dayflower”, “Mini Seelie: Rosé”, i “Mini Seelie: Curcuma”. Możesz zrealizować tylko jedną z czterech opcji. Po zrealizowaniu jednej z nich, nie będziesz już mógł zrealizować pozostałych trzech. Każde Mini Seelie może być zdobyte tylko raz.

A wy na który Seelie tym razem zapolujecie?

Źródło