Lost Riches powraca po raz drugi! Współpracuj z Treasure-Seeking Seelie w poszukiwaniu skarbów, które można wymienić w Sklepie Eventowym na jeden z pamiątkowych gadżetów: nowy „Mini Seelie: Moss”, „Mini Seelie: Viola”, „Mini Seelie: Dayflower”, „Mini Seelie: Rosé” i „Mini Seelie: Curcuma”! Nagrody takie jak Primogemy, Hero’s Wit, Mystic Enhancement Ore i Mora są również możliwe do zdobycia!

Czas trwania eventu
Czas Trwania wydarzenia: 2022/09/02 11:00:00 – 2022/09/19 04:59:59

Wymagania
Adventure Rank 20 lub wyższy

〓Szczegóły wydarzenia〓

  • Sprawdź mapę skarbu w Ulman’s Treasure Book. Postępuj zgodnie z mapą, aby dotrzeć do obszaru, w którym zakopany jest skarb. Ulman będzie zaznaczał dwa nowe obszary w tej księdze każdego dnia, w sumie 6 miejsc, w których będziemy szukać skarbów.
  • Pomóż Treasure-Seeking Seelie pochłaniać energię w okolicy skarbu, aby odzyskał siły. Za każde 3 pochłonięte ładunki energii, wskaże kierunek, w którym znajduje się skarb.
  • Przeszukaj obszar w poszukiwaniu skrzyni ze skarbem, w której znajdują się znane z poprzednich edycji „Ancient Iron Coins”.
  • „Ancient Iron Coins” możesz wymieniać w sklepie eventowym na nagrody. Po zakończeniu eventu, monety znikną.

Po ukończeniu obszaru 6, w sklepie eventowym będzie można kupić nowy „Mini Seelie: Moss”, „Mini Seelie: Viola”, „Mini Seelie: Dayflower”, „Mini Seelie: Rosé” i „Mini Seelie: Curcuma”. Możesz wybrać tylko jedną z nich. Po zakupieniu jednej z nich, nie będzie można kupić pozostałych. Każde Mini Seelie może być zdobyte tylko raz.

Źródło