Czas trwania wydarzenia:
25 października 2021 r. – 21 listopada 2021 r. 23:59 (UTC+8)
Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na oficjalnej stronie w ciągu 10 dni roboczych po zakończeniu wydarzenia.
Jak wziąć udział:
W czasie trwania wydarzenia możesz opublikować na Twitterze swoje oryginalne zdjęcia wykonane w trybie Co-Op, które spełniają kryteria uczestnictwa w wydarzeniu, i zostaniesz uznany za zakwalifikowanego uczestnika.
*Podróżnicy biorący udział w wydarzeniu są zobowiązani do upublicznienia swojego konta i tweetów.
Kryteria składania wniosków
1. Oryginalne zdjęcia muszą być zrobione z innym Podróżnikiem w trybie Co-Op. Zdjęcia mogą być zrobione w dowolnym miejscu w grze, ale każde zdjęcie musi zawierać minimum dwie postacie, a maksimum cztery postacie.
2. Informacje o koncie (Nickname i UID) z gry muszą być wyraźnie widoczne w zgłoszeniu.
3. Podróżnicy muszą używać tagów wydarzenia #MeetingofLightandShadow i #GenshinImpact podczas publikowania swoich prac, jak również tagować @ innych Podróżników, którzy pojawiają się na zdjęciu (jeśli tagujesz @ więcej niż trzech Podróżników, którzy pojawiają się na zdjęciu, tylko pierwsze trzy wzmianki będą liczone do wydania nagrody).
4. Za zwycięskie oryginalne zdjęcia Co-Op, każdy Podróżnik, który uczestniczył w zdjęciu Co-Op otrzyma taką samą nagrodę (na przykład, jeśli praca, która wygrała pierwszą nagrodę ma czterech uczestników, to wszyscy czterej otrzymają pierwszą nagrodę).
5. Nie ma ograniczeń co do formatu nadsyłanych prac. Do udziału w wydarzeniu można zgłaszać obrazy i GIF-y.

Nagrody:
Pierwsza nagroda × 1
Duża pluszowa poduszka Monoceros Caeli ×1 + Primogemy ×1,500
Druga nagroda × 3
Koc z motywem Genshin Impact ×1 + Primogemy ×600
Nagroda trzecia × 5
Podkładka pod mysz Genshin Impact (losowo) ×1 + Primogemy ×200
Szczęśliwa nagroda × 50
Zawieszka z losową postacią ×1 + Naszywka z losową postacią ×1

Uwagi
1. Publikowanie treści, które naruszają prawo, przepisy lub zasady społeczności jest zabronione. Biorąc udział w tym wydarzeniu, zgadzasz się na publikację swojego UID i Nicku na platformie wydarzenia.
2. Publikowanie treści niezwiązanych z wydarzeniem (w tym, ale nie tylko, linków reklamowych i innych środków reklamy) jest zabronione.
3. Prosimy o uzyskanie zgody od wszystkich Podróżników, którzy pojawiają się na nadesłanych pracach. Jeśli tego nie zrobisz lub jeśli w związku z tym dojdzie do sporu, zostaniesz zdyskwalifikowany z otrzymania nagrody.
4. Podróżnicy mogą zgłaszać się wielokrotnie, ale tylko jedna nagroda może być wygrana przez jednego Podróżnika. Nagrody nie mogą być łączone i tylko najwyższa wygrana zostanie przyznana.
5. To wydarzenie będzie oceniane na podstawie treści zgłoszenia, komentarzy, polubień i innych czynników.
6. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na oficjalnej stronie internetowej w ciągu 10 dni roboczych po zakończeniu wydarzenia. Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na oficjalne ogłoszenia o nagrodach i bezpośrednie wiadomości w odpowiednim czasie i przesłanie informacji o zwycięzcy w ciągu 10 dni roboczych. Nieprzesłanie informacji na czas spowoduje utratę nagrody. Nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze w ciągu 15 dni roboczych od ogłoszenia zwycięzców. Nagrody rzeczowe zostaną dostarczone do zwycięskich Podróżników pocztą. Podróżnicy, dziękujemy za cierpliwość, podczas gdy my dostarczymy do Was nagrody.
7. Plagiat, przywłaszczenie i inne działania naruszające prawa autorskie innych osób są surowo zabronione. W przypadku cytatów lub potrzeby uzyskania autoryzacji, prosimy o powołanie się na oryginalne źródła i upewnienie się, że uzyskaliście autoryzację.

Źródło
Grafika: Ziomas