Już od kilku dni Content Creatorzy miHoYo otrzymują ozdobne paczuszki prezentowe. Zarówno twórcy w Azji, jak i Europie dostaną Mimo’s Gift, czyli drobne gadżety w ramach podziękowań za ich wkład w tworzenie treści.

 

 

 

 

 

Wszystko przychodzi zapakowane w bardzo ładne, białe pudełko ze świecącym, złotym napisem. Po otwarciu rozkłada się nieco jak szkatułka na biżuterię – w środku znajduje się półka z sześcioma małymi pudełkami, a pod nią szuflada z pozostałymi prezentami. Dołączona jest także kartka z podziękowaniami.

 

 

 

W każdym z sześciu pudełek znajdziemy przypinki, zawieszki lub standy z gier takich jak: Honkai Impact, Genshin Impact czy Tears of Themis. Powinny być po dwa gadżety z każdej z gier. Prezenty są losowe. Większość z naszych Content Creatorów, jeśli chodzi o Genshina, dostała z tego zestawu przypinkę z Barbarą i Brelok z Childem, ale trafiał się też i Zhongli czy Chongyun, także nie było jednej uniwersalnej zasady. Każde z pudełek ma obrazek związany z zawartością opakowania. ✨

 

Jeżeli chodzi o dolną szufladę, można w niej było znaleźć naklejki z Gunz Girls, pocztówki z N0va Desktop i prześliczny stand z Genshina. Z tego zestawu Content Creatorzy mogą otrzymać różne standy. W naszym zespole trafiła się między innymi Fishl, Venti czy Klee. 

 

Warto też wspomnieć o podziękowaniach, które zostały nadrukowane na bardzo ładnym, ozdobnym papierze. Przetłumaczyliśmy dla Was ich treść.

Treść podziękowań dla Content Creatorów:

Drogi Twórco,

Być może jesteś Podróżnikiem z Teyvatu, Kapitanem Hyperionu, Prawnikiem ze Stellis, albo Towarzyszem z Akademii Chiba. Być może jesteś artystą, streamerem, twórcą wideo, pisarzem lub cosplayerem, a może każdym z nich w tym samym czasie. Bez względu na to, jakie wyjątkowe umiejętności posiadasz czy jaką tożsamość przywdziewasz, gdy otworzysz ten list, chcielibyśmy nazywać cię imieniem, które jest dla nas ważne: Twórcą. 

Każda praca, którą tworzysz w Teyvacie, Hyperionie, Stellis czy akademii Chiba i każdy post, który publikujesz, dodaje wyjątkowych kolorów tym światom, którym jesteś oddany. Chcemy podziękować Ci za wzbogacenie tych krain w unikalny dla Ciebie sposób. Za wszystkie pomysły, które miałeś i za serce włożone w każdą pracę, którą kiedykolwiek stworzyłeś. Twoje dzieła miały wpływ na wielu ludzi, którzy odkrywali krainy wraz z Tobą, i wierzymy, że Twoja praca trafi do kolejnych osób w przyszłości.

HoYoLAB powstał, ponieważ chcieliśmy zostać świadkami, aż ten dzień nastanie. Tu i teraz nasza historia dopiero się zaczyna. Mamy nadzieję zobaczyć więcej Twoich prac w przyszłości. Na wspólną pracę, która sprawi, że te podróże będą tak piękne, jak oczekiwania.

Mamy szczerą nadzieję, że będziesz kontynuował tworzenie tego, co kochasz i będziesz czerpał z tego szczęście, ponieważ miłość jest początkiem pięknych rzeczy. Niech całe to piękno będzie błogosławione!

Dai Wei

 

#mimosgift
Grafika: Ziomas