Podczas tego wydarzenia, Podróżnicy mogą zebrać drużynę z określonymi postaciami testowymi i zmierzyć się z siedmioma próbami o różnej tematyce. Ukończ zadania, aby otrzymać nagrody, takie jak Primogemy, Hero’s Wit i Materiały do ulepszania poziom talentów postaci.

〓Czas trwania wydarzenia〓
2021/12/17 10:00:00 – 2021/12/27 03:59:59

〓 Wymagania〓
Adventure Rank 20 lub wyższy

〓Szczegóły wydarzenia〓

Siedem prób o różnej tematyce czeka na ciebie w Misty Dungeon: Realm of Light. Dwie nowe próby zostaną rozpoczęte pierwszego i trzeciego dnia po rozpoczęciu wydarzenia, a trzy nowe próby zostaną uruchomione piątego dnia.

Podczas prób podróżnicy muszą znaleźć i aktywować trzy starożytne runy w wyznaczonym czasie, aby uzyskać dostęp do ostatecznego wyzwania.

Każda z nich ma inne zaburzenie Ley Line, rozmieszczenie wrogów i mechanizmów pułapek również się różną.

Podczas prób możesz używać tylko określonych postaci próbnych, a Rezonanse Żywiołów nie będą dla Ciebie dostępne. Różne postacie będą również dostępne do użycia w różnych próbach. W siódmej próbie, Podróżnicy mogą używać wszystkich postaci z poprzednich 6 prób.

Jeżeli posiadasz postać testową, to wspomniana postać w próbie przyjmie poziomy Konstelacji postaci, którą aktualnie posiadasz. Jeśli nie posiadasz postaci testowej, domyślnym poziomem Konstelacji postaci testowej będzie Lv. 0.

Źródło

Korekta: Orchidia92