W 2020 roku znana nam już firma miHoYo wypuściła nie tylko grę Genshin Impact, która natychmiast zyskała dużą popularność na całym świecie, lecz również swój nieco mniejszy, ale jakże przyjemny dla oka projekt pod nazwą “N0va Desktop” dostępny na komputery z Windowsem 10 oraz w Google Play.

 

Poznajcie Lumi, która zadebiutowała w maju 2020 roku i od tamtej pory jej konto w serwisie YouTube zebrało ponad 10 milionów wyświetleń.

“N0va Desktop” to projekt pozwalający nam na posiadanie w zasięgu jednego kliknięcia własnej wirtualnej idolki na ekranie monitora bądź telefonu, gdziekolwiek jesteśmy czy cokolwiek robimy. W dodatku poza żywym obrazem na ekranie i krótkimi filmami na kanałach społecznościowych, miHoYo zapowiedziało, że będziemy mogli spotkać Lumi w innych formatach takich jak livestreamy, pozwalając jej fanom na więcej sposobności do interakcji z nią.

Dodatkowo N0va Desktop poza uroczą Lumi przynosi nam również spory wybór tapet od studia miHoYo .W świetnej jakości obrazy z Genshina, Honkaia czy Tears of Themis mogą w krótką chwilę pojawić się na waszym ekranie.

Przez jakiś czas miałam przyjemność testować na kilku urządzeniach N0va Desktop i jedyne co mogę powiedzieć, że wersja na telefon jest odrobinę bardziej okrojona z tapet  i dźwięków, ale są one systematycznie dodawane do aplikacji. Animacje zarówno na telefonach jak i komputerze są bardzo płynne, a sama Lumi jest bardzo realistyczna, aż chciałoby się ją czasem pacnąć po ekranie aby odpowiedziała na nasze zachowania. Dodatkowo wersja na komputery ma wiele ciekawych rozwiązań, do których zachęcam sięgnąć samemu!

Chcielibyście mieć na wyciągnięcie ręki swoje ulubione postaci z Genshina? Interesują was wirtualne idolki? Nie chcecie wydawać pieniędzy na inne aplikacje z animowanymi tapetami na telefon lub komputer lub po prostu zaciekawiła was ta aplikacja? Sprawdźcie na własnym urządzeniu czy zostaniecie z Lumi na dłużej.  Aplikację możecie pobrać za darmo z tej strony lub ze sklepu Google Play na waszym smartfonie z Androidem.

Autorka: Koteł